ایده پور خبر داد:

ممنوعیت سفر به پاوه در تعطیلات عید فطر / شکننده بودن وضعیت نارنجی شهرستان پاوه ؛با عدم رعایت پروتکل ها

سرویس: اجتماعیکد خبر: 299490|02:17 - 1400/02/22
نسخه چاپی
ممنوعیت سفر به پاوه در تعطیلات عید فطر / شکننده بودن وضعیت نارنجی شهرستان پاوه ؛با عدم رعایت پروتکل ها
فرماندار پاوه گفت: بخاطر این که حداقل در شهرستان پاوه بیشتر از این کادر درمان ما درگیر نشوند و بازار ما تعطیل نشود و محدودیت ها را اعمال نکنیم و همچنین مساجد ما تعطیل نباشند؛ در راستای اجرای پروتکل ها و جلوگیری از شیوع بیماری؛ ورودی شهرستان را در سه راهی باینگان مسدود خواهیم کرد.

به گزارش هزارماسوله ،فرماندار شهرستان پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما در خصوص منع ترددها در تعطیلی عید سعید فطر در سخنانی اظهار داشت: همچنان که مردم شریف استحضار دارند کرونا رنگ و بوی خود را عوض کرده و از هر دری وارد شده شده است.

 

ایده پور افزود: در هر مرحله ای از کرونا یک نوع رفتار را از این بیماری دیده ایم و اخیرا دورهمی ها و زمین گیر کردن مردم یکی از ویژگیهای خاص این ویروس است.

 

وی گفت: خوشبختانه این بیماری در این مرحله در استان کرمانشاه و کل کشور فروکش کرده و وضعیت قرمز ما به نارنجی تغییر یافته است و در شهرستان های زرد هم به شدت شیوع این ویروس شکننده خواهد بود.

 

وی ادامه داد: بخاطر این که حداقل در شهرستان پاوه بیشتر از این کادر درمان ما درگیر نشوند و بازار ما تعطیل نشود و محدودیت ها را اعمال نکنیم و همچنین مساجد ما تعطیل نباشند؛ در راستای اجرای پروتکل ها و جلوگیری از شیوع بیماری؛ ورودی شهرستان را در سه راهی باینگان مسدود خواهیم کرد.

 

وی با بیان اینکه میزبان مهمانان نخواهیم بود اضافه کرد: تمام اقامتگاهها و مکانهای اتراق مسافر را تعطیل کرده ایم و به جد دستورات لازم هم داده شده است  و هرچه مسافر داشته باشیم به ضرر شهرستان خواهد بود چرا که باید پس از آن هزینه های چندبرابر را صرف درمان بیماری کرد.

 

فرماندار پاوه گفت: ممنوعیت تردد در این ایام؛ به رنگ بندی شهرستان ها ارتباطی ندارد و به طور کلی شهروندان باید از تردد در تعطیلات عید سعید فطر خودداری کنند.

 

وی تصریح کرد: این انتظار از مردم با سواد شهرستان خود را داریم که همکاری لازم را در این ایام داشته باشند و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.و در صورت رعایت این پروتکل ها قطعا به سمت رنگ آبی خواهیم رفت؛ اما در غیر این صورت وضعیت نارنجی شهرستان پاوه یک وضعیت شکننده خواهد بود.

 

وی در پایان با بیان اینکه ممنوعیت ورود به پاوه در این ایام اعمال می شود گفت: ما نیز در شهرستان پاوه پروتکل ها را در منطقه نارنجی همچون شهرستان روانسر و قزانچی و خروجی های کرمانشاه اعمال خواهیم کرد و ما خود وظیفه داریم در مسیر مسافرت هایی که به سمت مریوان خواهد بود و یا شهر آسیب پذیر نودشه رعایت های لازم را جهت جلوگیری از شیوع بیماری داشته باشیم.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد