پربیننده ها

آخرین اخبار

31. مرداد 1399 - 19:39   |   کد مطلب: 298671
امروز با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی، پس از شش ماه تعطیلی نمازجمعه، با حضور پرشور مردم مومن پاوه اين هفته پاوه نماز جمعه پاوه در محل مسجد­ جامع و به امامت حاج ماموستا ملاقادر قادری اقامه شد.

به گزارش هزار ماسوله، با شیوع ویروس کرونا در جهان و در راستای حفظ سلامتی مردم، بیشتر مراسمات و تجمعات تعطیل گردید. این ویروس منحوس در کشورهای اسلامی نیز مراسمات دینی مسلمانان از جمله حج، جمعه و جماعت را تعطیل کرد.

 

در کشورمان ایران نیز، از اسفند ماه ۹۸ تقریباً همه مراسمات و تجمعات از جمله نمازهای جمعه تعطیل گردید و به تبع آن در پاوه نیز از روز  جمعه ۱۶ اسفند ۹۸ نماز جمعه، این تجمع مهم و این مراسم وحدت آفرین هفتگی تعطیل شد.

 

متعاقب تعطیلی نماز جمعه، هر هفته حاج ماموستا ملا قادر قادری همزمان با وقت نمازجمعه بصورت ویدیویی و زنده با مومنین سخن می گفتند. پس از سپری شدن شرایط دشوار ماههای گذشته و با عبور از وضعیت قرمز، شرایط، مهیای برگزاری مجدد نمازجمعه گردید.

 

امروز جمعه ۳۱ / مرداد / ۹۹ با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی، پس از شش ماه تعطیلی نمازجمعه، با حضور پرشور مردم مومن پاوه اين هفته پاوه نماز جمعه پاوه در محل  مسجد­  جامع  و  به  امامت  حاج  ماموستا  ملاقادر قادری  اقامه  شد.

 

دیدگاه شما