آخرین اخبار

23. بهمن 1396 - 1:23   |   کد مطلب: 297199
منصور وهابی در راه پیمایی 22 بهمن در شهر نودشه گفت: یوم الله 22 بهمن روز تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب و تجدید میثاق با خون شهیدان است.

به گزارش هزار ماسوله،مراسم راه پیمائی یوم الله 22 بهمن در شهرهاي نوسودو نودشه با حضور امامان جمعه ، شهرداران، اعضای شورای اسلامی ، فرماندهان نیروی نظامی و انتظامی ، خانواده های معزز شهداء ، ایثار گران ، جانبازان ،  فرهنگیان دانش آموزان ، بازاریان ، کسبه و اصناف برگزار شد .

 

وهابی رئیس اداره آموزش وپرورش در جمع مردم نودشه ضمن تبریک یوم الله 22 بهمن وادای احترام به مقام شامخ شهیدان ، روز 22 بهمن را روز  اقتدار ، عزت ، عظمت ملت ایران و روز رهایی از چنگال استعمار واستبداد دانست که در آن روز ملت ایران اسلامی طعم استقلال ، آزادی جمهوری اسلامی را چشیدند .

 

رئیس آموزش و پرورش در بخشی دیگر از سخنان خود اظهار داشت بار دیگر ملت ایران با حضور آگاهانه خود در مراسم راه پیمایی 22 بهمن دوستان انقلاب را شاد و امیدوار و دشمنان نظام را مأيوس و ناامید و نقشه های شوم آنان را برای همیشه نقشه بر آب کردند.

 

رئیس اداره آموزش وپرورش در بخشی دیگر از سخنان خود موضع و آرمان ملت ایران را همچنان استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی دانست . چرا که این ملت ، ملتی هستند آگاه ، هوشیار ، بیدار ، با بصیرت  و دارای رهبری هستند فرزانه، با بصيرت ، با درایت و با تدبیر .

 

وی حضور آگاهانه مردم را در صحنه های انقلاب یکی از محورهای اصلی اقتدار نظام وصلابت در دفاع از انقلاب اسلامی و رفع تهدیدات دشمنان در پیشبرد اهداف عالی نظام عنوان کرد .

 

  وهابی در بخشی دیگر از سخنان خود مصداق اراده جمعی را در انقلاب اسلامی دانست . و بیان داشت وحدت وتوجه به ارزش های دینی ، اخلاقی ، معنوی و اراده مردمی مبنای انقلاب و عنصری  مهم در اقتدار و استمرار نظام بوده است . وهابی در پایان سخنان خود ضمن تشکر مجدد از حضور مردم شریف و انقلابی شهر نودشه به وضعیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی و جایگاه ایران در زمینه های فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی وسیاسی در جهان اشاره نمودو به فرهنگیان و دانش آموزان و جوانان توصیه نمود خود را مجهز به بینش و بصیرت سیاسی نمایند تا به موقع نقشه ای شوم دشمنان را تشخیص داده و درجهت خنثبی نمودن آنها در عرصه های مختلف توان مقابله را داشته باشند.

 

مصطفي زاده بخشدار نوسود نیز گفت : يوم اله 22 بهمن روز شهدا است ، شهيداني كه ما را جهاني كردند و به بركت خون اين عزيزان،ايران اسلامي با عزت و اقتدار به جلو گام بر داشت .

 

وي در ادامه ضمن تقدير و تشكر از حضور گسترده و با شكوه راه پيمايان يكي از دستاورد هاي انقلاب  اسلامي را توليد سرمايه اجتماعي دانست چرا كه نقش سرمايهاجتماعي در مناطق مرزي در روند توسعه و امنيت مهم است  و ما توانستيم باهم بودن ،كنار هم بودن و براي هم بودن را تجربه و تمرين كنيم .

 

بخشدار نوسود به اجراي پروژ هاي عمراني اشاره نمود و 17 پروژه در حوزه هاي مختلف مبلمان شهري ، طرح هادي روستايي ، بهسازي زمين ورزشي و ... و اعتباري بالغ بر دو ميليارد وپانصد ميليون تومان كلنگ زني و به بهره برداري رسيده است. ايشان ثمره  مهم انقلاب را وحدت و همدلي اقوام ،فرق و مذاهب در برپايي حكومت مردم سالاري ديني دانست و بيان داشت هر چند ايجاد وحدت مهم است اما حفظ آن هم مهمتر مي باشد وماموستايان در منبر ، و معلمان در كلاس درس و اساتيد دانشگاه در دانشگاه حافظان وحدت هستد.و نيز به فعاليتهاي اين بخش در طول دهه فجر از جمله غبار روبي مزارشهدا ، برگزاري يادواره شهدا ،برگزاري جشن انقلاب ، مسابقات ورزشي اشاره نمود  ش و در پايان اين مراسم شكوه مند قطنامه توسط صالحي مسئول تبليغات اسلامي شهر نوسود قرائت گرديد.

دیدگاه شما