پربیننده ها

آخرین اخبار

12. خرداد 1396 - 19:34   |   کد مطلب: 296198
اقامه اولين نماز جمعه باشكوه ماه مبارك رمضان سال جاري در پاوه با حضور پرشور اقشار مختلف مردم همراه بود.

به گزارش هزار ماسوله،  اولین نماز جمعه ماه مبارک رمضان مسجد جامع پاوه با صف های بهم فشرده نماز ؛ مملو از حضور باشکوه مردم ، پیر و جوان و حتی کودکان و نوجوانان همراه بود که برای اقرار بندگی خود در برابر معبودشان ،به نماز ایستاده بودند.

 

مردم مومن و مسلمان شهرستان پاوه که بی صبرانه مشتاق آمدن ماه رمضان بودند، گرماي طاقت فرساي فصل بهار را با جان خريده و با حضور پرشور خود در نماز جمعه به استقبال از اين ماه پرضيافت الهي رفتند.

 

چهره هاي هركدام از نمازگزاران ارتباط تنگاتنگ آنها را با خداي متعال نمايان مي ساخت ، گويي كه هريك از آنان در كسب فيوضات الهي در اين ماه با عبادات خود، پيشي گرفته بودند.

 

مرد و زن ، پیر و جوان و کودکان و نوجوانان برای اقرار بندگی خود ، در برابر معبودشان ،بار دیگر شانه به شانه هم و با صف هاي به هم فشرده نماز، با نیایش های عارفانه و بندگی خالصانه به نماز ایستادند.

 

جمعيت انبوه مردم كه چند ساعت قبل از آغاز خطبه هاي نماز جمعه از نقاط مختلف شهرستان ، به مسجد جامع هجوم آورده بودند، بيش از پيش به چهره شهر ، رنگ و بويي مذهبي بخشيده بود.

 

اعضاي ستاد نماز جمعه پاوه نيز هر كدام با قبول مسئوليت هاي خود، در هرچه بهتر برگزار نمودن اولين نماز جمعه ماه مبارك رمضان، اهتمامي مضاعف را از خود نشان مي دادند.

 

امام جمعه پاوه نيز در خطبه هاي نماز جمعه ، در خصوص ماه مبارک رمضان در اين فصل از سال و فضیلتهای این ماه ، از جانب خداوند متعال به ايراد سخناني پرداخت.

دیدگاه شما