پایگاه خبری تحلیلی هزارماسوله17:49 - 1401/03/12

فرصت ۷۲ ساعته دادستان پاوه به تخلیه اماکن مورد تصرف کولبران در شهرستان پاوه

دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان هشدار داد که ظرف مدت ۷۲ ساعت آینده نسبت به تخلیه اماکن استیجاری مورد تصرف کولبران اقدام شود.

به گزارش هزارماسوله ، نوید صحرایی در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار داشت ؛علیرغم تمام تلاش های شبانه روزی به عمل آمده از سوی نیروهای خدوم نظامی و انتظامی مستقر در مرز در امر تأمین امنیت و مقابله با قاچاق کالا در شهرستان پاوه متأسفانه عده ای افراد سودجو و منفعت طلب که منافع نامشروع خود را بر هر چیزی ترجیح می دهند، مبادرت به اجاره ی منازل و اماکن خود به کولبران غیربومی می نمایند و از این طریق ضمن کسب منافع غیرقانونی سرشار و ایجاد مشکلات اجتماعی بغرنج برای شهروندان، عملاً موجبات تداوم وضعیت ناهنجار موجود در جدار مرزی را فراهم می نمایند و از این طریق مستقیم و غیرمستقیم در پدیده ی شوم قاچاق نقش دارند.

وی افزود؛ لذا بدینوسیله به این عده ی قلیل هشدار داده می شود که حداکثر ظرف ٧٢ ساعت آینده نسبت به تخلیه اماکن استیجاری مذکور از تصرف کولبران اقدام نمایند والا با پایان مهلت اعطایی، اماکن یادشده ولو با توسل به قوه قهریه تخلیه و پلمپ می گردند و به دلیل اینکه کاربری این قبیل منازل و اماکن در راستای ارتکاب جرم تغییر یافته، تمامی انشعابات آب، برق، گاز و... آنها نیز قطع می گردد.

 دادستان پاوه تاکید کرد و گفت ؛به نیروی انتظامی و هنگ مرزی دستور داده شده که فهرست مشخصات اماکن مذکور را که مالکین آنها از اجرای این دستور استنکاف نموده اند با انقضاء مهلت اعطایی به دادستانی اعلام نمایند.