پایگاه خبری تحلیلی هزارماسوله21:21 - 1399/09/08
فرماندار پاوه:

ما از خون شهید فخری زاده؛ هزاران فخری زاده در ایران خواهیم دید

فرماندار شهرستان پاوه گفت: مطئن باشید که خون شهیدان خروشان خواهد بود و ما از خون شهید فخری زاده هزاران فخری زاده در ایران خواهیم دید.

به گزارشهزار ماسوله، فرماندار شهرستان پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما در خصوص ترور دانشمند انقلابی فخری زاده ضمن تسلیت شهادت ایشان به تمام ملت ایران اظهار داشت: شهادت این شخص به طور کامل از دسیسه ها و توطئه هایی است که دشمنان این مملکت در سالها پیش در سر پرورانده اند و امروز به دنبال برنامه های خود هستند.

 

ایده پور افزود: شهید فخری زاده و امثال فخری زاده از دانشمندان بزرگ ایران و از سرمایه های ملی کشور هستند و با شهادت این عزیزان شاید جامعه ما نگران بوده و آسیبی به ما برسد اما مطئن باشید که خون شهیدان خروشان خواهد بود و ما از خون شهید فخری زاده هزاران فخری زاده در ایران خواهیم دید.

 

وی گفت: روح بلند فخری زاده گواهی خواهد داد که این ملت بخاطر استقلال و حقانیت برنامه ها و اهداف نظامش هر روز در تیر رس توطئه های دشمنان بوده است این بار هم تیر آنها به جای نخواهد رسید و خون شهید هرگز نمی خوابد و ان شاالله از دستگاههای بزرگ امنیتی و مسئولین انتظار داریم در این راستا حرکتی را به نمایش بگذارند .

 

فرماندار پاوه در پایان گفت: همچنین از عزیزان وزارت دفاع و همکاران عزیز شهید فخری زاده انتظار داریم در راه پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی مصم تر بوده و راه شهید فخری زاده مستدام باشد.