پایگاه خبری تحلیلی هزارماسوله19:05 - 1399/09/02

فاضلاب خروجی شهر بانه وره واقع در خیابان آتشکده و بی توجهی مسئولان آب و فاضلاب و بخشدار باینگان

رئیس شورای شهر بانه وره در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار داشت: قریب به یکسال و نیم از تخریب فاضلاب خروجی شهر بانه وره می‌گذرد و همچنان این مشکل پا برجاست.

به گزارشهزار ماسوله، رئیس شورای شهر بانه وره در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار داشت: قریب به یکسال و نیم از تخریب فاضلاب خروجی شهر بانه وره می‌گذرد و با توجه به پیگیری های چندین باره شورای شهر و ساکنین محله آتشکده متاسفانه با کم کاری و بی توجهی بخشدار باینگان و مدیر آب فاضلاب شهری مواج شده ایم!

 

وفا فتح الهی افزود: در مرداد ماه سال جاری با دعوت از جناب بخشدار ایشان قول صدرصد دادند در عرض دو هفته با کمک شورای شهر و شهرداری این مشکل را رفع کنند .

 

وی گفت: لذا مقرر گردید شهرداری حفر کانال را بعهده بگیرد و یک دستگاه بیل مکانیکی جهت حفر کانال به محل آوردیم ولی با مخالفت اداره آب و فاضلاب و بخشدار در اثر نبود مصالح مواجه شدیم متاسفانه همچنان مشکل پا برجاست و بخشدار نیز هر روز مشکل را رؤیت
کرده و از کنارش بدون هیچگونه پیگیری عبور میکند .

 

وی افزود:‌ لذا از فرماندار محترم و خدوم شهرستان و جناب آقای دادستان محترم تقاضای ورود آنی به این مسئله محیط زیستی و بهداشتی در این شرایط بحرانی کرونا را داریم و درخواست میکنیم پیگیری های لازم را به عمل آورده و مسئولان کم کار را مورد بازخواست قرار دهند .