نمایش 1 - 10 از 19
يادداشت/كمال محمودي
امیدوارم با تبدیل سازمان گردشگری به وزارت گردشگری، گام مثبت ومیمونی باشد در راستای توسعه وابادانی کشورمان وعلی الخصوص منطقه اورامانات.
يادداشت/حميدي
خانواده ها مجبورند برای براورده کردن نیاز فرزندانشان به شهر کوچ کنند وروستا ها روز به روز به متروکه شدن وخالی بودن از سکنه نزدیک شوند لازم به ذکر است اکثر این خانواده ها فقیر وکارگرمیباشند وهزینه های شهر نشینی هم فراوان ولی چاره چیست!؟
يادداشت/فردين رحيمي؛
شهرستان پاوه هم از لحاظ اقتصادی وباتکیه به سخاوت وبخشندگی امید به آن می رود میتوان با کمک مردم این مشکلات حل گردد وبه شهری پویا از لحاظ اقتصادی نیز برسیم .
گذر بیش از 10هزار تن از مردم بخش باینگان از جمله مردم حدود 50 روستا از این جاده است و بهسازی و تعریض آن امروز یکی از مطالبات مردم ساکن در این منطقه است که از مسئولان انتظار مساعدت دارند.
يادداشت/مبينا اسكات
زندگی که با یک چرخ خیاطی امید و آرزو را دوباره زنده کرد من امروز در زیر سقف خانه خودم مشغول کارم دیگر نگاها و حرف های مردم آزارم نمیدهند دیگر برای یک لقمه نان نگاه های سنگین را تحمل نمیکنم ...
يادداشت؛ زير پوست شهر را دريابيم/ ش.ش
من می خواهم به عنوان یک دختر شانزده ساله به مسوولان بفهمانم چرا باید در مسوولیت خود انقدر کوتاهی کنند چرا بايد اين مسئولان سهم مرتعداري پدرم را پشت گوش بندازن و یک دختر مانند من از قاضي نمونه كشورش مي خواهد با عدالت و درايتي كه در او ديده مي شود و همين موجب گشته قاضي نمونه كشور شود، در اين قضيه ورود و پيگير اجراي عدالت در خصوص اين مرتعداران باشند.
کاهش تولید و کاهش تجارت و نبود نقدینگی در بازار سبب به وجود آمدن رکود اقتصادی شده است که دوران اين رکود اقتصادی تمامي بخش های بازار، مردم، اقتصاد و حتی دولت را در بر می گیرد.
نوسانات قیمت و تورم و گرانی و رکود اقتصادی در جامعه به حدی است که روز به روز بعد از برجام نیز تنها سفره های مردم را تنگتر می کند.
یادداشت/با افزایش قیمت ها؛
اقشار زحمتکش و فقیر جامعه قربانیان اصلی در افزایش قیمت ها هستند که با درآمد اندک خود قدرت خرید آنان پایین امده است...
یادداشت/محمود رستمی تبار؛
به علت عدم وجود فاصله مناسب بین خانه های مردم, محدویت نور گبری بعلت کوهستانی بودن, بالارفتن هر طبقه اضافی از خانه بالا دستی می تواند مرگ تدریجی یک خانواده و کاهش شدید ارزش اقتصادی یک ملک را بدنبال داشته باشد...

صفحه‌ها