نمایش 1 - 10 از 265
یادداشت؛ کیوان سامیان
برای بیماران بدون علامت (فاقد تنگی نفس؛تب و....)که در معرض خطر نیستند مراقبت وجداسازی در منزل بمدت ۱۴ روز بعد از تشخیص بیماری توصیه می شود با توجه به آمار های جهانی نزدیک به ۸۰درصد موارد ابتلا نیاز به بستری نخواهند داشت.
يادداشت/
بافت برگ دراطراف این لکه ها گاه زرد یاطلایی می شود.برگ های آلوده اغلب زودتر از موعد می ریزند.
یادداشت/دکتر برهان ولدبیگی
یادداشت/دکتر برهان ولدبیگی
متاسفانه ابتلا به "بیماری کووید ۱۹" در برخی جوامع به یک "انگ اجتماعی" یا به اصطلاح پزشکی "استیگما" بدل شده است که جامعه ما هم کم و بیش از آن مبرا نیست.
یادداشت/احمد احمد زاده
تا به امروز هیچ دارویی اختصاصی جهت پیشگیری یا درمان قطعی کرونا ویروس جدید وجود ندارد گرچه لازم است از بیماران مبتلا به کرونا مراقبت لازم و مناسب به عمل آید.
یادداشت/کیوان سامیان
بیماران دیابتی به علت ضعف سیستم ایمنی بیشتر در معرض ابتلا به بیماری کروناهستند و باید توصیه های بهداشتی را جدیتر بگیرند.
یادداشت/فرزاد سلیمی
وجود چندین موسسه و انجمن های خیریه مردم نهاد در این شهرستان مهر تاییدی است بر این ادعا بی شک نیت دوستان در تاسیس این مراکز خیریه همان کمک به همنوع است که این افراد نیز در میان همین مردمانی هستند که همواره بانی خیر بوده و هستند .
یادداشت/فروتن امینی
نوروزبرای داوطلبان کنکورشمشیردولبه است وآنها خودشان لبه موردنظرخودراانتخاب میکنند: لبه سقوط؟یا لبه پرواز؟
یادداشت،بازنشر/جهانگیر لطفی
درروزهای اخیرکه اپیدمی ویروس کرونا درجهان گسترش یافته وبه کبیروصغیر رحم نمیکند؛جانبازان شیمیایی این افتخارآفرینان هشت سال دفاع مقدس و.....که اکثرآنان درحال حاضر بالای 50سال سن دارند؛ وازمشکلات تنفسی وریوی رنج می برند...
یادداشت/نذیر دولت خواه
اکثریت رانندگان محترم بدون توجه به موارد فوق شروع به سوختیگری نموده و گاها آن را نوعی زرنگی و با عادات اشتباهی همچون پیاده نکردن سرنشین و عدم نیاز به بازکردن جعبه و اینکه همه ...

صفحه‌ها