نمایش 1 - 10 از 318
پایگاه خبري تحليلي هزارماسوله شهرستان پاوه امروز افتخار دارد، كه به مدت ۹سال تمام در خدمت همشهريان بوده و به امر اطلاع رساني همت گماشته است .
یادداشت/
ه نصب این پروژه سنگین هم اکنون به پایان رسیده است و مانع اعزام بیماران به شهرستان های همجوار خواهد شد.
یادداشت/ به مناسبت هفته درختکاری
بواسطه وقوع واقعه مهم منطقه ای(ثبت جهانی اوارامانات)، احیای جنگلهای زاگرس را با نگاهی ویژه مورد توجه وبازنگری قرار دهیم.
یادداشت/فریدون رامین
شهرداری، سازمان محلی است که بر طبق اصل عدم تمرکز اداری و به‌منظور ادارۀ امور محلی از قبیل عمران و آبادی، بهداشت شهر و رفاه ساکنان آن شهر، تأسیس می‌شود.
یادداشت/فریدون رامین
برخی چالشها و موانع و تنگناهای پیش روی شوراها به شرح ذیل ارائه می شود:
«طرح جامع» و «طرح تفصیلی» دو طرح مهم در برنامه ریزی و مدیریت شهری هستند . این دو طرح لازم و ملزوم یکدیگرند، اما در عین حال از نظر روش کار، شیوه تهیه، مقیاس نقشه ها و نتیجه نهایی، تفاوت هایی با هم دارند.
یادداشت/فریدون رامین
با عنایت به نزدیک شدن به ایام ثبت نام داوطلبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا و در آستانه برگزاری انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا صرف نظر از انگیزه و دیدگاههای کاندیداها و نحوه تعامل و مشارکت متقابل مردم و اعضای شوراها با یکدیگر و حمایت مسئولین از آنها برخی چالشها و موانع و تنگناهای پیش روی شوراها به شرح ذیل ارائه می شود:
یادداشت/فریدون رامین
در قانون اساسي وظايف و اختيارات شوراي اسلامي شهر مشخص و در ذیل آمده است
یادداشت/
سوال این است که واقعا چه سنسور و چراغ قرمزی میتوان برای جلوگیری از بروز این دو پدیده شوم ( رانت و فساد ) در مدیریت شهری تعریف کرد و آیا این ابزارهای محدود کننده و هشدار دهنده مفید و موثر خواهند بود ؟
یادداشت/
گردشگری زمستانی شاید چند رشته ورزشی خاص را مثل اسکی روی برف یادآوری کند اما در حال حاضر زیر مجموعه های گردشگری ورزشی های زمستانی آنچنان متنوع شده که شاید باورکردنی نباشند...

صفحه‌ها