نمایش 1 - 10 از 308
یادداشت/نذیر دولتخواه
در همین راستا ضمن تقدیر و سپاسگزاری از اقدام نیک و زیبا خانواده گرانقدر مرحوم ارسلان غلامی منش را که با حضور در بیت امام جمعه فخیم شهر پاوه حاج ماموستا ملا قادر قادری و با وساطت ایشان و حاج آقا عباس عربی در جلب رضایت اولیای دم ختم به خیر گردید و از حق قصاص خویش گذشت نمودند
یادداشت/
با توجه به نزدیک شدن به زمان انتخابات شورای شهر و روستا ، قطعا یکی از راههای رسیدن به توسعه شهری ایده آل و مطلوب در شهر پاوه ، ورود نخبگان و متخصصین به این عرصه و انتخاب شورایی متخصص و متعهد برای برون رفت از وضع موجود است .
يادداشت/ ايوب احمدي
بحث آموزش آنلاین شاید نتواند جای آموزش فیزیکی و حضوری را به مثابه کاهش ارتباط کلامی و مشارکت‌های بین فردی و دیگر موارد به درستی پر کند، ولی امری ضروری به نظر می‌رسد
یادداشت/همایون رشیدی؛
دیگر بس است ازبس که دروغ شنیدیم خفه شدیم ،ببخشید آقای رییس آب ظاهرا فرموده اید متولی امور آب استان است بزرگوار مگر جنابعالی مسئول معضل آب این شهر نیستید چرا با صدای غرا با مافوق دراحقاق حق حوزه مسئولیتتان جدل و دفاع نمیکنید
یادداشت/دکتر شعیب خسروی؛
زبان و بیانِ روان، لحن لطیف و محتوای کاملاً عینی و اجتماعی این حکایت که به شرایط زمانی و مکانی کنونی قابل تعمیم است، می تواند به مثابه ی پیام و سپری مهرآمیز در برابر رگبار پیام­ های مصرف­ گرایانه تلقی شود.
یادداشت/
بعنوان یک شهروند و ساکن شهر پاوە واقعا خودم و همەی همشهریان متعهد بە حقوق حیوانات را نمیبخشم کە با وجود رها کردن این حیوانات بی زبان در سرمای طاقت فرسای پاییز و زمستان ، هنوز هم در حفظ حقوق این چهارپایان مظلوم بی توجە و منفعل هستیم.
یادداشت/
اورامان یکی از سنگرهای سترگ اسلام در غرب کشوراست که چون شافعی ، میانه می رود و دلی فراخ دارد و اینجانب سخنان توهین آمیز و منزجر کننده در یکی از پیام رسانها معاند بر ضد امام جمعه ی شهرمان را به شدت محکوم می کنم.
یادداشت/
طبق تحقیقات به عمل آمده اولین عاملی که بهداشت روانی افراد را تهدید می کند اظطراب می باشد، باید توجه داشت که هر نوع بیماری به خودی خودباعث ایجاد اضطراب می گردد ولی اخبار منفی که در خصوص این بیماری هر روز در جامعه منتشر می شود میزان این اضطراب را تحت تاثیر قرار می دهد،
یادداشت/
باتوجه به گذشته زمان و ساخت نمای رومی این معماری کهن منطقه کم کم از بین خواهد رفت و شهرهای ماسوله ایی دیگر معماری وزیبایی خود را ازدست خواهد داد.
یادداشت/کوثر فخری
.اگر افکار عمومی مطالبه‌ای دارد، بایستی بدون ترس از هجمه و انتقاد، بصورت شفاف پاسخگو بود. اینها نیاز اکنون پاوه است، نه وزیدن در جهت بادی که ممکن است به گردبادی مهلک تبدیل شود..

صفحه‌ها