نمایش 1 - 10 از 45
تغییر در برخی از مدیران شهرستان پاوه بر اساس یک چرخش انجام شده که بحث های زیادی را به همراه داشته است.
بمباران شیمیایی حلبچه (کیمیابارانی ھەڵەبجە) در ۲۵ اسفند ۱۳۶۶ توسط حکومت بعث عراق صورت گرفت کە بیش از پنج ھزار نفر در این جنایت شھید شدند و صدھا ھزار نفر دیگر جانباز شدند.
يادداشت/نذیر دولت خواه
تجربه ثابت نموده است مردم اگر کسی را تعیین نمودند و ناکارآمد بود و با تداوم وضع موجود خود آن را برکنار خواهند کرد؛ پس باید با نگاه عادلانه مردم را به صدادارها و بی صداها تقسیم نکند و نماد نابرابری و تبعیض نباشد.
یادداشت/کوثر فخری
حال که به اعلام نهایی و شروع تبلیغات نزدیک می‌شویم، بایستی منتظر ماند و به قوانین شورای نگهبان و هیئت های اجرایی تمکین کرد، و این دوره هم مانند ادوار و سال های گذشته انتخابات منطقه شاهد حضور حداکثری و متنوع اقشار اجتماع باشیم.
در حالی که این هفته فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای آنها به مردم است، اما گویا امسال دولت در پاوه، قصد نداشت از دستاوردهای خود رونمایی کند و در خصوص تشریح آنها مسکوت ماند و یا شاید در پاوه کاری نتوانسته انجام دهد.
یادداشت/ سید علاالدین حیدری
اینروزها با خبرهای مبارزه با فسادهای اقتصادی مردم می پرسند مگر خدمت به مردم ثروت می آورد ؟ که برخی همگام با مسئولیت متحول می شوند؟
این میز با حضور دو نماینده شهرداری و اموزش و پرورش در محل نماز جمعه برگزار شد، این اقدام که از سوی مسئولان چندان مورد توجه قرار نگرفته بود از سوی مردم نیز چندان اهمیتی به آن داده نشد.
یادداشت/سید علاالدین حیدری
درد این تراژدی آنجاست که ما هنوز شاهد قربانی گرفتن این جنایت بعد از ۳۲ سال هستیم.
یادداشت/ سید علاالدین حیدری
نماینده باید تصویر روشنی از توسعه منطقه خود را درک و ضمن شناخت دقیق ، آنرا آسیب شناسی نماید.
يادداشت/شادمان مير صاحب
سوابق و رزومه تان را که مطالعه کردم بیشتر شما را چهره ای در حوزه عمران یافتم تا یک چهره سیاسی و پست های احرازی تان در معاونت های عمرانی چندین استانداری گواه بر این ادعاست .

صفحه‌ها