پربیننده ها

آخرین اخبار

13. شهريور 1398 - 19:12   |   کد مطلب: 297803
در حالی که این هفته فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای آنها به مردم است، اما گویا امسال دولت در پاوه، قصد نداشت از دستاوردهای خود رونمایی کند و در خصوص تشریح آنها مسکوت ماند و یا شاید در پاوه کاری نتوانسته انجام دهد.

به گزارش هزار ماسوله، معمولا روال بر این است که مدیران ارشد در هر شهرستانی با آغاز هفته دولت که از دوم شهریور ماه آغاز می شود، با برگزاری یک نشست خبری با خبرنگاران، دستاوردهای دولت و تعداد طرح ها و پروژه های قابل افتتاح و کلنگ زنی را به مردم اطلاع رسانی کنند.

 

در حالی که این هفته فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای آنها به مردم است، اما گویا امسال دولت در پاوه، قصد نداشت از دستاوردهای خود رونمایی کند و در خصوص تشریح آنها مسکوت ماند و یا شاید در پاوه کاری نتوانسته انجام دهد.

 

آنچه این دستاوردها را برای مردم ملموس خواهد کرد ، اطلاع رسانی های به موقع از افتتاح ها و پروژه های در حال ساخت توسط رسانه ها است که متاسفانه در شهرستان پاوه نه تنها در آغاز این هفته نشست با خبرنگاران برگزار نشد، بلکه برای افتتاح این پروژه ها نیز از رسانه های منتقد در جهت پوشش خبر، دعوت به عمل نیامد.چرا که اگر کاری برای مردم پاوه انجام شده است، به صلاح آن بود ، که آن را تشریح نمایند.

 

گرچه انتقاد از عملکرد مسئولین دولتی در پاوه، توسط رسانه های هزارماسوله و سلام پاوه در نشست خبری روز خبرنگار با حضور فرماندار شهرستان، ابراز شد ، اما بسی جای سوال است که آیا کارنامه خالی عملکرد دولت باعث شد که در افتتاح پروژه ها اطلاع رسانی صورت نگیرد؟

 

چرا فرماندار شهرستان پاوه دستاوردهای دولت را در این هفته به اطلاع مردم نرساند؟

 

و آیا اگر پروژه هایی در پاوه به مرحله افتتاح رسیده و یا در حال ساخت هستند، چرا در سکوت خبری باقی ماندند؟

 

بازی با کلمات و شعار و تبلیغات به پشتیبانی رسانه های دولتی به هنر مدیران دولت روحانی تبدیل شده و هر بار سعی دارند طرح‌های کوچک‌ افتتاحی در هفته دولت را بزرگنمایی کنند.

 

خبرگزاری دولتی ایرنا در دومین روز از هفته دولت در پاوه، در خبری اعلام کرد که ۱۰  طرح کشاورزی تحت فشار یا قطره ای ، با بیش از ۴.۵ هکتار از باغات این شهرستان ، به بهره برداری رسید و برای اجرای این طرح ها در مجموع ۳۱۰ میلیون ریال هزینه شده است!

 

باید گفت که این طرحها، که مثلا فردی که با هزینه شخصی خود باغی ایجاد کرده چه ارتباطی با دولت دارد که باغ او را به عنوان طرح در هفته دولت افتتاح کنند و یا چرا درمانگاه استجاری تامین اجتماعی پاوه اکنون در حال ارائه خدمات به مردم است ، اما افتتاح و آغاز به کار آن که قرار بود در این هفته باشد، برای مردم اطلاع رسانی نشد .

 

 

 

 

دیدگاه‌ها

باسلام . خبر بدون نظر و کامنت شنوندگان فقط خستگی میاره چرا هزار ماسوله اینقدر دیر پیامها ونظرها رو منعکس میکنه؟

دیدگاه شما