آخرین اخبار

27. بهمن 1394 - 13:44   |   کد مطلب: 293938
براساس شنیده ها لیست نهایی تایید صلاحیت شده ها در حوزه پاوه و اورامانات مشخص شد.

به گزارش هزار ماسوله، براساس شنیده ها لیست نهایی تایید صلاحیت شده ها در حوزه پاوه و اورامانات مشخص شد.

 

شنیده ها حکایت از آن دارد که با توجه به آنکه با بررسی به عمل آمده شورای نگهبان در مرحله سوم و رد صلاحیت 15 نفر از کاندیداهای انتخابات مجلس دهم در حوزه پاوه و اورامانات، 9 نفر برای حضور در عرصه رقابت انتخابات تایید صلاحیت شدند.

 

پس از آن با اعتراض برخی از این کاندیداها و بررسی مجدد صلاحیت آنان توسط شورای نگهبان، سه نفر دیگر در حوزه پاوه و اورامانات تایید صلاحیت شدند که با انتقال یک نامزد دیگر از حوزه انتخابیه سنندج به پاوه و اورامانات این تعداد به 13 نفر رسید.

 

 پس از تایید و یا رد صلاحیت کاندیداها توسط شورای نگهبان در تاریخ 17 بهمن ماه، کسی از کاندیداهای این حوزه انتخابیه هیچ گونه اعتراضی به روند احراز صلاحیت ها نداشته است.

 

بنابراین با توجه به آنکه هیچ اعتراضی در رد صلاحیت ها وجود نداشته باشد، نمی توان گفت که افرادی در این مرحله نیز تایید صلاحت شوند.

 

گفتنی است که کاندیداهای حوزه پاوه و اورامانات در این مرحله بدون تغییر می ماند.

این کاندیداها شامل افراد ذیل خواهد بود:

دکتر نعمت الله منوچهری، شهاب نادری، سید نوزاد سلیمانی، انور بیگامیری ، سید صوفی میرانی ، نظیف محمدی ، بهزاد صدری ، محمد تقی رستمی ، نریمان رحمانی تبار ، نوری کریمی ،عزیز ساسلی ، نورالدین یوسفی و عبدالرحمن رحمتی

 

گفتنی است که فرمانداری پاوه تاکنون لیست نهایی این کاندیداها را اعلام نکرده است.

دیدگاه‌ها

به گفته یکی ازبزرگان دیارمان:نماینده کسی است که مردم باخواهش وتمنا ازاو بخواهند که وکالت مردم رابه عهده بگیردنه اینکه شب وروزدرکوچه وخیابان وگاه وبیگاه درب منازل مردم رامیزندکه به اورای بدهند!شعوروآگاهی مردم به حدی رسیده است که بتوانندچه کسی رابرای وکالت خودانتخاب کنند!پس احترام وارزش خودراحفظ کنیدباسیب وپرتقال نمی توان ارزش واحترام مردم راخرید!

دیدگاه شما