پربیننده ها

آخرین اخبار

30. آذر 1394 - 2:00   |   کد مطلب: 293698
آنچه که به آن گمان می رود دهیمن دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پاوه و اروامانات، از حساسیت ویژه­ ایی با حضور چهره های سرشناس و همچنین جدید و مختلف همراه باشد.

به گزارش هزار ماسوله، درحالی که حدود دو ماه به انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی باقی مانده ، کاروانهای انتخاباتی به طرق مختلف به راه افتاده و جلسات متعدد داوطلبان با مردم فضای انتخاباتی را حساس تر کرده است.

همچنین تنوع حضور و اعلام آمادگی چهره های مختلف از هر جبهه و طیف سیاسی با سلایق متفاوت انتخابات حوزه پاوه و اورامانات را حساس خواهد کرد.

آنچه که به آن گمان می رود دهیمن دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پاوه و اروامانات، از حساسیت ویژه­ ایی با حضور چهره های سرشناس و همچنین جدید و مختلف همراه باشد.

پس از انتخابات مجلس نهم که پس از اختلاف اندک شهاب نادری با نماینده فعلی، سرانجام به پیروزی دکتر نعمت الله منوچهری به عنوان نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس منجر گردید، با توجه به سطح انتظارات مردم از نمایندگی ،حضور چهره هایی جدید در انتخابات مجلس دهم از طیف های سیاسی مختلف، افزایش یافته است.

ثبت نام و اعلام آمادگی برخی از کاندیداهای انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات تنها با اهداف خاصی توسط کاندیداهای سرشناس در جهت ریزش آرای رقیب مقابل خود صورت می گیرد.

تعدد و افزایش کاندیداها جهت ثبت نام انتخابات مجلس دهم در حوزه پاوه و اورامانات ، چیزی جز کسب آرای هر چند به میزان کم مردم در نقاط مختلف این حوزه، تنها در راستای ریزش آرای کاندیدای رقیب نخواهد بود.

با این تفاسیر باید تا پایان مهلت ثبت نام انتخابات مجلس دهم در روز 4 دی ماه شاهد حضور چهره هایی مختلف و از طیف های سیاسی با این اهداف باشیم.

 

 

دیدگاه‌ها

کاش کاندیداهای پاوه پاوه با هم کنار می آمدند و تنها یکی از انها حضور می یافتند که آرا تقسیم نشود و امسال نماینده ای از پاوه داشته باشیم بعد از سال ها بقیه که نشان داده اند دلسوز پاوه نیستند

دیدگاه شما