آخرین اخبار

26. مهر 1392 - 20:28   |   کد مطلب: 75361
شهردار پاوه با اشاره به اينكه بيست و پنجم مهر ماه سفر رهبر انقلاب اسلامي به پاوه در تاريخ اين شهر ماندگار شد گفت : سفر مقام معظم رهبري به استان كرمانشاه به ويژه شهر پاوه همانند فرارسيدن فصلي نو براي مردم ديار اورامانات بود .
هزار ماسوله به نقل از شهرداري پاوه جمال ابراهیمی با اشاره اينكه شيريني خاص اين سفر تاريخي همان كه معظم له دو خصوصيت بارز را براي مردم اين ديار كهن بر شمردند افزود : مقام معظم رهبري با اين گفتار ارزشمند، بر دینداری و پایبندی به مبانی شریعت همراه با آگاهی و روشنفکری مردمان پاوه مهرتاييد زدند.  
وي با بيان اينكه مرزداران زاگرس نشين در دوران هاي شكوفايي انقلاب و دفاع مقدس وفاداري خود به نظام و انقلاب به اثبات رسانده بودند گفت : سفر رهبر فرزانه انقلاب زندگي تازه اي را به مردم پاوه و اورامانات بخشيد و منشا خير و بركات فراواني بود .
شهردار پاوه تصريح كرد : سفر پرخير و بركت مقام معظم رهبري به شهر پاوه براي اين شهر دستاوردهاي ارزشمندي داشت كه از جمله اين دستاوردهاي اين سفر مي توان به مصوبات حوزه شهري اشاره كرد.
ابراهيمي با اشاره به دستاوردها و مصوبات اين سفر اظهار داشت : در اين سفر دستاوردهايي مهمي از جمله تصويب پروژه ها و برنامه ها براي توسعه بخش هاي مختلف شهر به همراه داشت كه براي تحقق آنها 8 ميليارد ريال اعتبار در نظر گرفته شد .
شهردار پاوه با اشاره به اينكه اين اعتبار براي توسعه بخش هاي مختلف شهرك تپه كوله اجرا شد گفت : اين پروژه ها و مصوبات شامل زير سازي و آسفالت ، احداث ديوار حائل ، اجراي پله بندي كوچه ها و جدول گذاري معابر شهر ك تپه كوله مي باشد .
جمال ابراهيمي در پايان با اشاره به حضور گسترده مردم در بيست و پنجم مهر ماه روز استقبال از رهبر فرزانه انقلاب اظهار داشت : مردم فهيم شهر پاوه در نمايشي با شكوه اوج عشق خود را به جهانيان نشان دادند و برگ زرین دیگری را در تاریخ انقلاب اسلامی به نام خود ثبت و حماسه اي ديگري را خلق نمودند .

دیدگاه شما