آخرین اخبار

22. مهر 1392 - 21:29   |   کد مطلب: 74058
حسین خدرویسی روز یکشنبه در جلسه ستاد حوادث غیرمترقبه، با اشاره به ساخت و سازهای بی رویه با طبقات زیاد و بیش از حد معمول در پاوه گفت: باید تعداد طبقات احداثی طوری باشد که به هنگام وقوع حوادث غیرمترقبه از جمله زلزله، خدمت رسانی را غیرممکن و یا با مشکل مواجه نکند.
هزار ماسوله به نقل از ايرنا وی با بیان اینکه از سال ۸۴تاکنون یک هزار و ۹۰۰واحد مسکونی روستایی در پاوه مقاوم سازی شده گفت: این شهرستان از این حیث رتبه اول استان کرمانشاه را داراست.
وی گفت: امسال نیز مقاوم سازی ۳۰۰واحد مسکونی روستایی سهمیه شهرستان پاوه است که تاکنون صاحبان ۱۵۰واحد برای عقد قرارداد و دریافت تسهیلات به بانک معرفی شده اند.
فرماندار پاوه، مهمترین برنامه های ستاد حوادث غیرمترقبه این شهرستان را در هفته کاهش بلایای طبیعی، اجرای مانور امداد و نجات جاده ای، مانور ایمنی و زلزله در مدارس، آموزش عمومی و اختصاصی مردم و کارکنان ادارات، تهیه تراکت و دفترک آموزشی در سطح شهر و روستا، توسعه و ترویج فرهنگ بیمه در میان عموم مردم، ترویج و توسعه فرهنگ مقاوم سازی واحدهای مسکونی و سنجش میزان آمادگی اعضای ستاد بحران شهرستان برای مقابله با حوادث و بلایای طبیعی عنوان كرد

دیدگاه شما