آخرین اخبار

20. مهر 1392 - 20:15   |   کد مطلب: 72922
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر پاوه از پروژه های مشاركتی شهر بازدید كردند
هزار ماسوله به نقل از شهرداري پاوه  جمال ابراهيمي در حاشيه بازديد از پروژه هاي مشاركتي شهرداري با قدراني از تلاش شهروندان براي اجراي اين پروژه ها گفت : حرکت عمرانی پروژه هاي مشاركتي در شهر با مشاركت شهروندان و مدیریت جدید سرعت خاصی به خود گرفته است.
شهردارپاوه شناخت راهكارها در زمينه مشاركت شهروندان با شهرداري را مهم ارزیابی کرد افزود : دستیابی به الگوهاي مناسب مشاركتي بين شهروندان و مدیریت شهری زمينه هاي همكاري  را مهیا می سازد.
وي با اشاره به اينكه تلاش خواهیم کرد تا شاهد بهره برداری بیشتر از پروژه‌های شاخص و تاثیرگذار در توسعه و عمرانی شهر پاوه باشیم اظهار داشت : مشاركت شهروندان در امورات شهري باعث رشد و پويايي شهر مي شود .
جمال ابراهيمي در ادامه پله بندي كوچه ها و تعمير و مرمت معابر شهري را از مهمترين پروژه هاي مشاركتي عنوان كرد و تصريح كرد : اجراي اين پروژه ها با توجه به محدوديت منابع باعث بهبود عبور و مرور شهروندان مي شود .
در پايان اعضاي شوراي اسلامي شهر با حمايت از اجراي پروژه هاي عمراني مشاركتي ، حركت شهرداري در جلب رضايت شهروندان و اجراي بهتر اين پروژه هاي را مطلوب و باعث پيشرفت و توسعه شهر مي شود .

دیدگاه شما