آخرین اخبار

7. شهريور 1393 - 16:46   |   کد مطلب: 242101
بعدا ظهر امروز و با حضور امام جمعه شهرستان پاوه ،معاون پارلماني مدير عامل سازمان تامين اجتماعي،مديريت درمان سازمان تامين اجتماعي كرمانشاه، معاون عمراني استانداري كرمانشاه، نماينده مردم پاوه و اورامانات، فرماندار شهرستان پاوه و جمعي از مسئولين شهرستان كلنگ پروژه احداث درمانگاه سازمان تامين اجتماعي پاوه به زمين زده شد.
به گزارش خبرنگار هزارماسوله بعدا ظهر امروز و با حضور امام جمعه شهرستان پاوه ،معاون پارلماني مدير عامل سازمان تامين اجتماعي،مديريت درمان سازمان تامين اجتماعي كرمانشاه، معاون عمراني استانداري كرمانشاه، نماينده مردم پاوه و اورامانات، فرماندار شهرستان پاوه و جمعي از مسئولين شهرستان كلنگ پروژه احداث درمانگاه سازمان تامين اجتماعي پاوه به زمين زده شد.
ماموستا ملا قادر قادري در اين مراسم اظهار داشت:دولت و مردم در مقابل هم حق و حقوقي دارند.
وي افزود: مردم ما در هر برهه از زمان و در مقاطع حساس همواره حق خود را نسبت به نظام و دولت ادا كرده اند و افتتاح اين مركز نيز اداي دين دولت نسبت به اين مردم شريف است.
وي گفت: مردم اهل سنت مرز نشين ما در اين منطقه از دولت جناب آقاي روحاني احترام و محبت و كار را مي خواهند.
در ادامه مديريت درمان سازمان تامين اجتماعي كرمانشاه گفت: از همه مسئولان كه ظرف مدت كوتاهي به ميمنت هفته دولت ، و با مهيا نمودن زميني ، به منظور كلنگ زني و احداث درمانگاه در اين شهرستان تلاش نمودند تقدير و آن را به فال نيك مي گيرم.
دكتر سهرابي افزود: ارزو مي كنم كه احداث اين درمانگاه مورد تفقد و نظر صاحبان اصلي دولت،شهيدان باهنر و رجايي براي شهرستان پاوه قرار بگيرد.
وي با اشاره به گفته وزير تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: سازمان تامين اجتماعي بدون تحميل هزينه، خدمات ارزنده اي را براي حوزه سلامت و كمك به دولت انجام مي دهد.
وي ادامه داد: قرين شدن هفته دولت، كمك سازمان به دولت در شهرستاني مثل شهرستان پاوه خالي از اجر نيست .
وي در پايان گفت: با توجه به تعداد بيمه شدگان در پاوه با بيش از 25 هزار بيمه شده كه يكي از شاخص هاي خوب تعداد بيمه شده در سطح كشور است و با توجه به جمعيت 55 هزار نفري و بعد مسافت، نياز به ارتقاي شاخص حوزه سلامت در سطح اين شهرستان است كه انشالله با احداث اين درمانگاه براي اين شهرستان ميمون و مبارك باشد.
در ادامه نماينده پاوه و اورامانات در مجلس ضمن تبريك هفته دولت اظهار داشت: خدمت مدير عامل سازمان تامين اجتماعي كه اين عنايت را به شهرستان پاوه و جوانرود ، ارزاني داشتند تقدير و تشكر دارم .
دكتر نعمت الله منوچهري افزود: خدمت دكتر تاج الديني و هيئت همراه، دكتر نيك كردار خير مقدم عرض مي نمايم و خدمت ماموستا ملا قادر قادري كه هميشه در همه عرصه ها و در اورامانات حضور داشته و يار و ياور هم دولت و هم ملت هستند تقدير و تشكر دارم.
وي ادامه داد: مجموعه اي كه امروز به عنوان درمانگاه تامين اجتماعي كلنگ زني مي شود ، در پي عنايات ويژه دكتر نوربحش و مجموعه عوامل كاري وي مي باشد، و به نوبه خود از طرف همه مردم عزيز اورامانات خصوصا پاوه و شوراي شهر تقدير و تشكر ويژه اي دارم.
در ادامه معاون پارلماني مدير عامل سازمان تامين اجتماعي نيز اظهار داشت: سپاسگزاري مي كنم از مسئولين كه در مراسم آغاز كلنگ زني پروژه درمانگاه سازمان تامين اجتماعي ، امام جمعه محترم شهرستان، معاون عمراني استانداري كرمانشاه و نماينده پاوه و اورامانات كه ما را در اين امر كمك و همراهي كردند.
تاج الديني افزود: رويكرد سازمان تامين اجتماعي در امر توسعه و خدمت رساني به بيمه شدگان سازمان تامين اجتماعي است.
وي گفت : در دولت تدبير و اميد سعي بر اين است كه بر اساس يك  توسعه عدالت محور و براساس يك حركتي كه متناسب با منابع و تجهيزات تامين اجتماعي باشد،انشالله اقدامات را در حد توان در حد بيمه شدگان اين سازمان اعمال بكنيم.
وي ادامه داد: اغاز كلنگ زني اين درمانگاه، براي مردم و شهروندان ؛ كارگران، مستمري بگيران ، نيز از بحثهاي خدمت رساني سازمان تامين اجتماعي است كه براساس حركتي كه متناسب با منابع و تجهيزات اين سازمان باشد انجام مي گيرد.
وي مدت اتمام اين پروژه عظيم را 18 ماه عنوان كرد و افزود: فرق اين پروژه با ديگر پروژه ها ، آماده بودن تجهيزات و منابع و اعتبارات آن است و با مشخص شدن پيمانكار پروژه ،انشالله ظرف مدت تعيين شده اين درمانگاه به بهره برداري خواهد رسيد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

دیدگاه شما