برگزاري همايش حماسه سياسي و افق هاي پيش رو در پاوه

همايش حماسه سياسي و افق هاي پيش رو در دانشگاه پيام نور پاوه برگزار شد

کد خبر: 8580|12:04 - 1392/02/18
نسخه چاپی
همايش حماسه سياسي و افق هاي پيش رو در دانشگاه پيام نور پاوه برگزار شد
هزار ماسوله :همايش حماسه سياسي وافق هاي پيش رو به همت دانشگاه پيام نور شهرستان هاي پاوه و جوانرود در دانشگاه پيام نور واحد پاوه برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان پاوه يكي از اساتيد دانشگاه هاي تهران در اين همايش كه با شركت دانشجويان برگزار شد با تشريح سناريو صهيونيست ها و آمريكايي ها در ايجاد اختلافات قومي و مذهبي در كشورهاي اسلامي گفت: امروز مسلمانان كشورهاي ديگر در قالب بيداري اسلامي و درايت و تدبير حكيمانه رهبر معظم انقلاب اسلامي در يك سنگر واحد عليه اين توطئه دشمنان مبارزه و مقابله مي كنند.
استاد "قره باغي" بيداري اسلامي در خاورميانه و جهان اسلام را يك حركت و پيروزي بزرگ براي جهان اسلام و مسلمانان و شكستي سنگين براي استكبار و اياديش دانست و افزود: دشمنان امروز به آب و آتش مي زنند تا از اين باتلاق و شكست سنگين فرار كنند.
عضو بسيج اساتيد دانشگاه هاي تهران با اشاره به حساسيت و اهميت انتخابات دوره يازدهم رياست جمهوري گفت: حضور و مشاركت حداكثري همراه با بصيرت و بينش درست مردم موجب هر چه باشكوهتر برگزار شدن انتخابات و گامي ارزنده و مؤثر در تداوم اقتدار نظام و عزت ملت ايران و مسلمانان جهان است.
رييس بسيج اساتيد دانشگاه پيام نور استان كرمانشاه نيز در سخناني وحدت هر چه بيشتر اهل سنت و تشيع را براي مقابله با توطئه هاي جديد دشمنان مورد تاكيد قرار داد و گفت: امروز دشمنان ضربات خود به اسلام را با استفاده از وهابيت و توسط خود مسلمانان مي زنند.
جهانبخشي افزود: لازم است علماي اهل سنت و تشيع با اطلاع رساني درست و صحيح مانع از اجراي هدف شوم دشمنان شوند و نسبت به هدايت و راهنمايي مردم براي مقابله با اين توطئه ها اقدام كنند.
منبع:روابط عمومي فرمانداري پاوه

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربیننده ترین ها