شهرداری پاوه: اعلام کرد

20 واحد آلاینده در ناحیه كارگاهی راه اندازی شدند

سرویس: بخش هورامیکد خبر: 8539|05:15 - 1392/02/18
نسخه چاپی
20 واحد آلاینده در ناحیه كارگاهی راه اندازی شدند
هزار ماسوله شهردار پاوه از راه اندازي 20 واحد و شغل مزاحم و آلاينده در ناحيه كارگاهي اين شهر خبر داد و گفت : منطقه كارگاهي شهر در زمين به مساحت 28000 مترمربع با 210 غرفه يا واحد و با هزينه هاي جاري بالغ بر 2 ميليارد ريال در حال احداث و راه اندازي مي باشد .
 به گزارش روابط عمومي شهرداري پاوه ، جمال ابراهيمي صبح امروز در بازديد از نحوه مراحل ساخت واحدهاي آلاينده در ناحيه كارگاهي گفت : شهرداري زمين منطقه كارگاهي را در سال 1379 خريداري كه قبل از تصويب طرح جامع شهري با جانمايي زمين و مكان اين ناحيه در طرح جامع و تصويب در كارگروه معماري و شهرسازي استان جهت اجرا به شهرداري ابلاغ گرديد .

وي بر انتقال كليه شغل هاي آلاينده در داخل شهر و بخش مركزي به ناحيه كارگاهي كه آلودگي صوتي و ديداري و مزاحمت براي شهروندان و همچنين نازيباييهايي را ايجاد نموده اند تاكيد كرد و افزود : تا حدودي مشكلات اين ناحيه حل و مشاغلي اعم از مكانيكي ، جوشكاري و نجاري به منطقه كارگاهي انتقال و شاهد فعاليت صاحبان مشاغل مزاحم و آلاينده مي باشيم .

شهردار پاوه در ادامه با تقدير و تشكر از صاحبان مشاغل آلاينده اي كه با ساخت واحد صنفي خود  به منطقه كارگاهي انتقال يافته اند اظهار داشت : مشاغلي كه تاكنون به اين ناحيه انتقال نيافته اند هرچه سريعتر در مدت دو ماه به ساخت واحد آلاينده خود اقدام و تمهيدات انتقال شغل مزاحم خود را فراهم آورند .

ابراهيمي همچنين به واگذاري زمين ناحيه كارگاهي در اين مدت به شركت صنوف آلاينده ا شاره كرد و تصريح كرد : اين شركت مقدمات اجراي زير ساخت ها را در راستاي راه اندازي ناحيه كارگاهي اعم از نصب تير برق ها و انتقال خطوط شبكه برق ، هماهنگي با آب و فاضلاب شهري در راستاي تهيه نقشه اجرايي شبكه آب و فاضلاب و  ساماندهي مراكز خدماتي و رفاهي فراهم آورده است .

جمال ابراهيمي در پايان مهمترين مشكل ناحيه كارگاهي و همچنين نگراني صاحبان مشاغل مزاحم را  نبود آب و عدم اجراي شبكه فاضلاب عنوان كرد و گفت : انتظار داريم مديريت آب و فاضلاب استان نسبت به طراحي و اجراي شبكه آب و فاضلاب در ناحيه كارگاهي همكاري نمايد .

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربیننده ترین ها