مدیر کل بنیاد شهید استان کرمانشاه:

امام جمعه پاوه همواره عامل وحدت در منطقه بوده است

سرویس: سیاسیکد خبر: 299926|20:58 - 1400/10/08
نسخه چاپی
امام جمعه پاوه همواره عامل وحدت در منطقه بوده است
حجت الاسالام هادی عسکری افزود: امام جمعه پاوه همواره عامل وحدت در منطقه بوده است.

به گزارش هزارماسوله ،مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه صبح امروز در دیدار با ماموستا قادری بمناسبت دهه بصيرت كه با همت سپاه ناحيه پاوه برگزار شد در سخنانی اظهار داشت: بیانات ماموستا قادری همیشه منشا برکت و وحدت در منطقه بوده است و جزئ افتخارات ما و استان است که مقام معظم رهبری از ایشان به نیکی یاد کرده اند.

حجت الاسالام هادی عسکری افزود: امام جمعه پاوه همواره عامل وحدت در منطقه بوده است.

وی با بیان اینکه همه مسئولین و همه ما وظیفه داریم که در جای خود و با توانایی خود کار کنیم  گفت: اگر ما امروز مشکلات فرهنگی داریم به این دلیل است که هرکس کار خود را به خوبی انجام نداده است و آن کسی که راهبری فرهنگی نداشته است متصدی امورات فرهنگی شده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان با اشاره به دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت: حاج قاسم سلیمانی افتخار هر ایرانی شیعه و سنی است و نه تنها قهرمان کشور بود بلکه ایشان قهرمان جهانی بود .

حجت الاسالام هادی عسکری ادامه داد: مکتبی که با نام ایشان زده شد؛ ما هنوز آن مکتب و فرهنگ ایثار و شهادت ایشان را به خوبی تبیین نکرده ایم.

وی با بیان اینکه ریشه بسیاری از مشکلات امروز در بحث فرهنگ است گفت: الان نیاز داریم در سالگرد این شهید والا مقام مکتب حاج قاسم را راهبری کنیم.

وی در پایان افزود:  حاج قاسم همیشه بین اقوام مختلف تفاوتی قائل نمی شد  و انجا که مظلوم بود ایشان هم بود که این خود یک مکتب می باشد.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد