فرمانده سپاه ناحیه پاوه در پیامی عید سعید فطر را تبریک گفت

سرویس: اجتماعیکد خبر: 299494|09:20 - 1400/02/23
نسخه چاپی
فرمانده سپاه ناحیه پاوه در پیامی عید سعید فطر را تبریک گفت
فرمانده سپاه ناحیه پاوه در پیامی عید سعید فطر را تبریک گفت و از بین رفتن درد و رنج مردم در کشورهای اسلامی تحت ستم ظالمان خونخوار جهان و همچنین رفع مشکلات دردمندان از ویروس منحوس کرونا را از خداوند متعال خواستار شد.

به گزارش هزارماسوله ، در پیام فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاوه به مناسبت عید سعید فطر آمده است؛ روز عید فطر روز پاکی روح و فرصت برخورداری از فیض عظیم الهی و در پیش گرفتن راه مستقیم پروردگار پس از ماه طهارت و ضیافت الهی است.  روز عیدی گرفتن از خدای متعال، با دل خاضع و خاشع و درخواست خیراتی که به برترین بندگانش عنایت فرموده که توفیق دستیابی به تابش نور معرفت و توبه و انابه برای رفع تاریکی‌ها و گرفتاری‌ها بوده است.

 

این لطف و عیدی با روزه‌داری و عبادت و اطاعت و شستشوی روح و بهره‌مندی از فضیلت‌های ماه با عظمت و کرامت، شریف و با فضیلت آغاز و با ادامه بندگی و حبس شیاطین ان‌شاءالله مستدام می‌ماند.

 

سرهنگ دوستی خاطرنشان کرد: این ماه مبارک سختی‌هایی نیز به همراه داشت و به تأسی از «افضل الأعمال احمزها» متدینین ایران اسلامی در ماه رمضان، متفاوت از سال‌های قبل به دلیل مواجهه با ویروس منحوس کرونا با حسرت حضور در مساجد، خانه‌های خود را به عطر و نام مسجد متبرک کردند و به آن برکت بخشیدند.

متدینین ایران اسلامی در ماه رمضان با تمسک به آموزه‌های دینی و لبیک به اوامر ولی امر مسلمین جهان، با در پیش گرفتن رزمایش مواسات و همدلی با عشق و ایثار در آزمون «فاستبقوا الخیرات» و انجام کمک مومنانه به همنوعان خود، روش صحیح انسانی و سبک زندگی اسلامی را به مدعیان تمدن در دنیا نشان دادند.

 

فرمانده ناحیه پاوه ،  حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر را به محضر حضرت ولی عصر امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا(مدظله العالی) و مردم مسلمان به ویژه مردم انقلابی شهرستات پاوه و اورامانات تبریک گفت و از بین رفتن درد و رنج مردم در کشورهای اسلامی تحت ستم ظالمان خونخوار جهان و همچنین رفع مشکلات دردمندان از ویروس منحوس کرونا را از خداوند متعال خواستار شد.

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد