پربیننده ها

آخرین اخبار

3. فروردين 1400 - 1:29   |   کد مطلب: 299363
در شعار امسال رهبر انقلاب، زدودن موانع مختلف اقتصادی را برای خنثی نمودن تحریم ها،امری ضروری دانستند

به گزارش هزار ماسوله، 

فرماندار پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار داشت: سال 99 سال پیروزی اراده ی ملت ایران بر تحریم های ظالمانه و سال مقابله ی موثر و فرا گیر بر بیماری مهلک و جهانگیر کرونا بود .

ایده پور افزود: مقاومت ، خلاقیت و صبر و شکیبایی ملت ایران برای جهانیان این امر را مبرهن نمود که مردم ایران موانع کوچک و بزرگ را از پیش پای خود بر می دارد تا به قله پیروزی و فتح الفتوح که آن استقلال کامل است برسد.

وی افزود: استقلالی که بتواند تاب آوری این ملت غیور را در برابر موانع نظام سلطه چنان افزایش دهد که مانع سازان در برابر خواست ایران سربلند به زانو در آیند و کسی را در نظام سلطه یارای تحمیل جنگ و تحریم اقتصادی و سایر موانع بر این ملت نباشد .

وی ادامه داد: امسال را رهبر فرزانه انقلاب اسلامی سال (( تولید ،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها )) نام نهاده است . در شعار امسال هم می بینیم که رهبر حکیم انقلاب زدودن موانع مختلف اقتصادی را برای خنثی نمودن تحریم ها ، برای همیشه ، و پشتیبانی از مردان و زنان خلاق ، نوآور و مولد اقتصادی را برای افزایش امر تولید و متعاقب آن صادرات و نتیجتاً تبدیل شدن کشور عزیزمان به یک قدرت اقتصادی در منطقه و جهان امری ضروری و راهبردی اعلام نموده اند .

فرماندار پاوه گفت: بر همه ی ما به ویژه مسئولین است که در سال 1400 چنان عمل نماییم که ریل گذاری اقتصاد ضد تحریم و استقلال در این امر راهبردی بصورت کامل محقق شود .

وی گفت: در این سال یکی از مهمترین انتخاباتهای چند دهه ی اخیر را پیش رو خواهیم داشت ملت ایران با انتخاب هوشمندانه خود می تواند شتاب دهنده ی بلامنازعی برای موفقیتها و پیروزیهای آینده باشد .

وی در پایان گفت: سال نو را به همه ملت شریف ایران به ویژه مردم فهیم و با فرهنگ شهرستان پاوه تبریک گفته سالی سرشار از موفقیت را برای همگان آرزو دارم.

دیدگاه شما