پربیننده ها

آخرین اخبار

6. اسفند 1399 - 16:52   |   کد مطلب: 299307
دادستان شهرستان پاوه گفت: در فرآيند سامانه ابلاغ الكترونيك و اطلاع رساني هاي قضايي هيچ گونه وجهي بصورت اينترنتي دريافت نمي گردد.

به گزارش هزار ماسوله، دادستان شهرستان پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما در سخنانی اظهار داشت: اخيرا اخبار جعلي متعددي مبني بر صدور شكوائيه يا دادخواست جديد در سامانه ابلاغ قضايي و سامانه ثنا به صورت پیامکی و یا در فضاي مجازي منتشر مي گردد و از فرد دریافت کننده پیامک درخواست می گردد با مراجعه به يك صفحه جعلي براي مشاهده آن وجهي را بصورت الكترونيك پرداخت نمايد.

 

نوید صحرایی افزود: اين پيامک های جعلی كه عمدتا با مبداء خارج از كشور توليد و از سرشماره هاي نامعتبر ارسال مي گردد صرفا جهت كلاهبرداري و سرقت از حساب هاي بانكي افراد طراحي مي شود و ارتباطي با دستگاه قضايي ندارد.

 

وی گفت: در فرآيند سامانه ابلاغ الكترونيك و اطلاع رساني هاي قضايي هيچ گونه وجهي بصورت اينترنتي دريافت نمي گردد و كليه درگاه هاي دسترسي به سامانه هاي رسمي قوه قضائيه صرفا از طريق پايگاه adliran.ir در اختيار ذينفعان دستگاه قضايي قرار مي گيرد. لذا خواهشمند است به منظور پيشگيري از هرگونه كلاهبرداري احتمالي، در هنگام مواجهه با اين پيام هاي جعلي از بازكردن لينك هاي آلوده خودداري نموده و مراتب را سريعا به پليس فتا گزارش نمائيد.

 

وی ادامه داد: همچنين در پيامك هاي اطلاع رساني سامانه ابلاغ الكترونيكي ارسال شده از سرشماره هاي رسمي قوه قضائيه، هيچ لينكي جهت ورود به درگاه پرداخت بانكي وجود ندارد و براي مشاهده ابلاغيه هاي قضايي نياز به هيچ گونه پرداخت وجهي وجود نخواهد داشت.

 

صحرایی در پایان گفت: بار ديگر با تاكيد بر لزوم هوشياري شما عزيزان در خواست مي نمايد به محض دريافت چنين پيامك ها يا پيام هاي ديگري در همين موضوع در ساير رسانه هاي اجتماعي مراتب را جهت پيگيري و تعقيب كلاهبرداران به پليس فتا گزارش نمايند.

 

سرشماره پیامک های ارسالی از سمت قوه قضاییه به شرح ذیل می باشد:

100049 و 1000490 تا 1000499 و 500049

 

دیدگاه شما