پربیننده ها

آخرین اخبار

18. دى 1399 - 14:08   |   کد مطلب: 299154
حاج ماموستا ملاقادر قادری گفت: آیت‌اله رئیسی را از نزدیک می‌‌‌شناسم. از روزی که ایشان در قوه قضائیه شروع به کار کرده‌اند، اخلاص، ایمان و امید مومنین به انقلاب و سکوت دشمنان را فراهم نموده‌اند و این باعث افتخار است

به گزارش هزار ماسوله، به نقل از کردپرس؛ امام جمعه پاوه در نشست شورای اداری استان که با حضور حضرت آیت الله رئیسی، رئیس قوه قضاییه، وزیر دادگستری، معاونین قوه قضائیه، استاندار کرمانشاه، نماینده معزز ولی فقیه در استان و‌ امام جمعه کرمانشاه، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مدیران عضو شورای اداری برگزار شد؛ اظهار داشت: سال‌هاست آیت اله رئیسی را از نزدیک می شناسم. از روزی که ایشان در قوه قضائیه شروع به کار کرده‌اند،  اخلاص، ایمان و امید مومنین به انقلاب و سکوت دشمنان را فراهم نموده‌اند و این باعث افتخار است.

وی افزود: انشااله سفر آیت اله رئیسی منشاء خیر و وحدت برای مردم استان کرمانشاه باشد. مردم عزیزی که ۴۱ سال با وجود همه مشکلات اجازه حضور به دشمن را نداده اند.

وی عنوان کرد: در استان کرمانشاه قومیت‌ها و مذاهب مختلفی حضور دارند و مردم این سرزمین انسان‌های بسیار شریفی هستند.

ماموستا ملاقادر قادری عنوان کرد: جنگ در این استان آغاز و در همین استان خاتمه پیدا کرد و هنوز هم جنگ‌های زیادی علیه نظام در منطقه جریان دارد ولی خوشبختانه در امنیت زندگی می‌کنیم.

وی عنوان کرد: مردم استان کرمانشاه چهار دهه است که علی‌رغم همه مشکلات در دفاع از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران و ایجاد امنیت، حقیقتا خوب درخشیده اند؛ لذا توقع همه مردم، توجه بیشتر به این استان است.

دیدگاه شما