پربیننده ها

آخرین اخبار

10. آذر 1399 - 22:15   |   کد مطلب: 299041
مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان جوانرود گفت: درحال حاضر16 نفر دربخش کرونایی بستری، 42نفرمثبت، یکهزارو 216 نفرهم بهبودیافتتند ودراین راستاشاهد کاهش 50 درصدی بیماری هستیم .

به گزارش هزار ماسوله، رستگاریوسفی روزدوشنبه در چهارمین جلسه طرح شهیدقاسم سلیمانی افزود: قطع رنجیره کرونا به رفتارمردم بستگی دارد و رعایت پروتکل هاازسوی مردم با فرهنگ جوانرود دراجرای محدودیت های جدیدکرونایی نتیجه داده است وبه راهبردهای اهداف طرح نزدیک شده ایم.

 

وی اظهارداشت: نبایدازویروس منحوس کروناغافل بمانیم چراکه شهروندان پروتکل ها را رعایت نکنندبه وضعیت قبلی برمی گردیم.

 

یوسفی با اشاره به اجرای طرح جدید محدودیت های کرونایی با نام شهید سردار سلیمانی در سطح ملی گفت: این طرح با  همکاری سازمان بسیج آغاز شده و بر اساس محله و خانواده محوربودن می بایست تمام مردم پای کار باشند تا موفق شویم وانصافا بسیج سپاه ناحیه جوانروداز زمان شیوع ویروس کرونا تا به امروزدرتمام زمینه ها پای کاربوده وسنگ تمام گذاشته است.

 

فرمانده سپاه ناحیه جوانرود نیز گفت: بسیج سپاه ناحیه این شهرستان تمام توان خودرا برای اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی گذاشته است.

 

سرهنگ ابوذرانوری افزود: 5 تیم هشت نفر درمناطق متخلف شهر مشارکت داشته وتلاش می‌کنند تا از شیوع این بیماری پیشگیری و در امر شناسایی و حمایت از بیماران مبتلا به کرونا و خانواده‌های آنان پیشگام باشند.

 

وی اظهارداشت: علاوه برحوزه شهری و شهید فتاحی ،شهرشروینه را نیز پوشش می دهیم وآمادگی خودرا برای پشتیبانی درمنزل اعلام می کنیم.

 

وی خاطرنشان کرد: در اجرای طرح شهید سلیمانی تلاش می‌شود تا با استفاده از ظرفیت‌های بسیج و نیروهای مردمی، زنجیره کرونا قطع شود و تیم‌های عملیاتی با حضور در محلات مختلف، به شناسایی بیماران کرونایی پرداخته و از خانواده‌ها و اطرافیان بیماران حمایت کنند.

 

مدیرشبکه بهداشت ودرمان شهرستان جوانرود نیز با تقدیرازهمکاری خوب مسئولان به ویژه بسیج سپاه ناحیه جوانرودگفت: با همکاری بسیج ودستگاهی اجرایی این شهرستان ازدوم آذرماه تاکنون 527 موردبازرسی از مغازه ها واماکن عمومی این شهرستان انجام گرفته است ودراین راستا 48 واحدصنفی متخلف پلمپ شدند.

 

دکترمولودحسینی با ارائه گزارشی افزود:درحال حاضر16 نفر دربخش کرونایی بستری، 42نفرمثبت، یکهزارو 216 نفرهم بهبودیافتتند ودراین راستاشاهد کاهش 50 درصدی بیماری هستیم .

 

دیدگاه شما