پربیننده ها

آخرین اخبار

8. آذر 1399 - 21:03   |   کد مطلب: 299030
امام جمعه روانسر گفت: شهادت دانشمند انقلابی و مجاهد شهید محسن فخری زاده به دست تروریست های دون مایه ، نشانه استیصال دشمنان و نظام سلطه در برابر ملت بزرگ ایران اسلامی است.

به گزارش هزار ماسوله، امام جمعه شهرستان روانسر در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار داشت: ترور بعنوان یک نوع جنگ و حمله ناجوانمردانه و مذموم که نشانه درماندگی دشمن است زمانی رخ می دهد که دشمن توان مقابله علمی و کلامی را نداشته و با تلاش مذبوحانه دست به ترور فیزیکی می زند.

 

ماموستا سید محمد محمدی افزود:‌بدون شک شهادت دانشمند انقلابی و مجاهد شهید محسن فخری زاده به دست تروریست های دون مایه ، نشانه استیصال دشمنان و نظام سلطه در برابر ملت بزرگ ایران اسلامی است.

 

وی گفت: این دانشمند مومن و انقلابی در تمامی این سالها حضوری موثر  در عرصه های مختلف داشت و جزء پیشگامان توسعه علمی و بنیان گذاران صنعت هسته ای بود که خدمات ماندگاری به یادگار گذاشت.

 

امام جمعه روانسر گفت: اینجانب و شورای روحانیت  و اعزه علماء شهرستان روانسر شهادت این دانشمند برجسته را محضر رهبر معظم انقلاب ، خانواده معزز شهید، جامعه بزرگ علمی کشور و عموم مردم گرانقدر تبریک و تسلیت عرض نموده و برای آن شهید عزیز علو درجات را از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.

دیدگاه شما