پربیننده ها

آخرین اخبار

6. آذر 1399 - 14:03   |   کد مطلب: 299016
پس از اهانت گروههای معاند به امام جمعه پاوه جامعه روحانیت شهرستان پاوه در پیامی اهانت این گروهها را به ماموستا قادری محکوم کردند.

به گزارش هزار ماسوله، پس از اهانت گروههای معاند به امام جمعه پاوه جامعه روحانیت شهرستان پاوه در پیامی اهانت این گروهها را به ماموستا قادری محکوم کردند.

 

بیش از 40 سال است حاجی ماموستا ملا قادرقادری امام جمعه ی محترم پاوه در فراز و نشیبهای منطقه حضور داشته و در برهه ها و بزنگاههای بحرانی این منطقه حکیمانه و مدبرانه مردم منطقه را از گزندهای مختلف مصون داشته و خویشتن را سپر بلای پیر و جوان این منطقه نموده و در راه اعتلای اسلام و دین بیش از حد توان خود فعالیت نموده است این تلاشهای مجدانه و مستمر بر مردمان منطقه ی اورامانات پوشیده نیست و به همین دلیل است که بیت و خانه ی حاجی ماموستا مامن و محل امن و رجوع همگان است.

 

 لذا ما - امامان جمعه شهرستان ، اعضای شورای روحانیت - جامعه ی روحانیت منطقه ی اورامانات عمل سخیف و شنیع و تنفر برانگیز کانال معاند که به ماموستا توهین نموده را محکوم می کنیم و اعلام می داریم توهین به عالمان دینی نه تنها از شان و منزلت آنها نخواهد کاست بلکه نزد مردم نتیجه بر عکس خواهد داشت واین توهین کنندگان هستند که خوار و زبون خواهند شد وبر تنفر مردم نسبت به آنان خواهد افزود .

 

دیدگاه شما