پربیننده ها

آخرین اخبار

3. آذر 1399 - 9:09   |   کد مطلب: 299001
امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: بسیج جماعتی مهم و بدون توقع هستند و انتظار مقام و منزلت و پست را نداشته اند و یعنی داوطلبان بدون توقع مادی و دلسوز منطقه و طرفدار امنیت.

به گزارش هزار ماسوله، امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در گفتگویی با خبرنگار ما ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت: ملت ایران یعنی بسیج و بسیج هم به معنی ملت ایران است و علی الخصوص مناطق مرزی ما هم به نسبت جمعیت خود بیشتر از دیگر مناطق، بسیج و حضور فعالانه ای را دارند.

 

ماموستا شیخی افزود: شرایط مکانی و زمانی و جغرافیایی و مرزی ایجاب کرده است که مناطق مرزی و کورد نشین ما درگیر جنگ تحمیلی عراق بوده اند چه آنان که ثبت نام رسمی حضور داشتند و چه آنان که عضو فعال و افتخاری و داوطلب بوده اند، همه به عنوان بسیج بوده اند.

 

وی گفت: هرکس به نحوی، علیه دشمن ، علیه رژیم بعث ، علیه دشمنانی که در مرز قصد تجاوز داشته اند بسیج بوده اند.

 

امام جمعه ثلاث ادامه داد: بسیج هم از زمانی که بوده رسالت خود را به خوبی انجام داده است در دفاع مقدس حضور پیدا کردند، بعد از قطعنامه نیز در تمامی صحنه های مختلف سیاسی فرهنگی اقتصادی اجتماعی حضور داشته اند و در خدمات رسانی و امداد رسانی و فرهنگی و دینی و مساجد و در بازسازی مدارس، امر به معروف و نهی از منکر، فرهنگ سازی و به طور کلی امورات ،حقیقتا در حد توان خود نقش داشته اند.

 

ماموستا شیخی گفت: بسیج جماعتی مهم و بدون توقع هستند و انتظار مقام و منزلت و پست را نداشته اند و امروز هم هر وقت ایجاب کند در صحنه ها حضور دارند و امنیت جاده و شهرستان را برقرار می کنند و این خود خدمت شایان و بزرگی است.

 

وی در پایان گفت: بسیج یعنی داوطلبان بدون توقع مادی و دلسوز منطقه و طرفدار امنیت.

دیدگاه شما