مرز شوشمی بازگشایی شد

سرویس: صرفا جهت اطلاعکد خبر: 298998|20:31 - 1399/09/02
نسخه چاپی
مرز شوشمی بازگشایی شد
فرماندار شهرستان پاوه گفت: فعالیت مجدد در بازارچه مرزی شوشمی آغاز و هم اکنون مبادلات مرزی همچون سایر مرزهای کشور در این مرز جریان دارد.

به گزارشهزار ماسوله، فرماندار شهرستان پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار داشت: از زحمات همه رسانه ها به ویژه هزارماسوله در انتقال اطلاعات و اخبار صحیح به مردم شریف شهرستان پاوه ممنون و سپاسگزارم و امیدواریم که خداوند جزای خیر، به همه عنایت فرماید.

 

ایده پور با اشاره به فعالیت مجدد در مرز شوشمی گفت: در ارتباط با مصاحبه هفته گذشته با موضوع مرز شوشمی ، که تقریبا این مرز به مدت ۱۰ روز تعطیل بود ، بخشی از دلیل تعطیلی آن مربوط به عراق بود که درخواست به لزوم اصلاح معابر و جاده های منتهی به مرز با باریک بودن جاده ها دادند تا کارهای عمرانی را انجام دهند.

 

وی با بیان اینکه پس از آن هماهنگی های لازم جهت تعطیلی مرز در پی کارهای عمرانی عراق انجام شد گفت: از هفته گذشته این مرز بازگشایی شد و امروز خوشبختانه کار و فعالیت در بازارچه مرزی شوشمی با ظرفیت کامل، باز و مبادلات مرزی همچون سایر مرزهای کشور در این مرز جریان دارد.

 

ایده پور در پایان گفت:الحمد الله پروتکلهای بهداشتی هم در این بازارچه رعایت می شود و نیروهای عراقی هم خود را پایبند به این موضوع می دانند.

 

وی افزود: خوشبختانه مرز شوشمی از مرزهای پر رونق کشور جمهوری اسلامی است و انتظار داریم که بیشتر از این با رعایت پروتکل ها، جهت اقتصادی به رونق منطقه خودمان کمک کنیم.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد