آخرین اخبار

8. آبان 1399 - 15:41   |   کد مطلب: 298876
فرماندار شهرستان پاوه گفت: متاسفانه آمارها تاکنون از فروکش نمودن افزایش مبتلایان به کرونا نشانی ندارد و آمارها همچنان صعودی است .

به گزارش هزار ماسوله، فرماندار شهرستان پاوه در جلسه بررسی مشکلات مبادلات مرزی در شوشمی در سخنانی اظهار کرد: ستاد ملی کرونا یک هفته شهرستان را به منظور کم شدن شیوع کرونا تعطیل نموده است .

 

ایده پور افزود: کادر درمانی در کل کشور و بالطبع در شهرستان پاوه معدود است و بسیاری از کادرهای درمانی خود دچار کرونا شده متاسفانه یا فوت نموده یا مجبور شده اند شرایط قرنطینه را رعایت نمایند و الباقی نیز بسیار خسته شده اند.

 

وی با بیان اینکه اضطراب ابتلا در اوقات حضور در بیمارستان را نیز باید به این مشکلات اضافه نمود گفت: رعایت پروتکلهای بهداشتی وظیفه ی انسانی و اجتماعی همه است تا بتوانیم  رزمندگان سلامت را کمک و مساعدت نماییم .

 

وی ادامه داد: متاسفانه آمارها تاکنون  از فروکش نمودن افزایش مبتلایان به کرونا نشانی ندارد و آمارها همچنان صعودی است .

 

فرماندار پاوه گفت: در پنجشنبه و جمعه ،  شهرستان از پذیرش گردشگر و میهمان معذور است با هماهنگیهای انجام گرفته و با عنایت به دستور دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان از ظهر امروز ورودی پاوه در سه راهی باینگان مسدود می شود از همه ی کسانی که در نظر دارند وارد پاوه شوند می خواهیم که حتماً از ورود به این شهرستان که آمار شیوع کرونا در جای جای آن متاسفانه صعودی است جداً خودداری نمایند.

 

وی در پایان گفت: از شهروندان شهرستان های مریوان و سروآباد هم می خواهیم از ورود به شهرستان پاوه جداً خودداری نمایند .

 

وی افزود: مردم شهرستان پاوه عزم جزم کرده اند که با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی روند روبه گسترش شیوع کرونا در شهرستان  را کاهش دهند .

دیدگاه شما