استاندار کرمانشاه :

گازرسانی به نوسود تا سال آینده به اتمام می رسد/ ضریب نفوذ بهره برداری در روستاهای ما فاصله چند درصدی دارد

سرویس: اجتماعیکد خبر: 298713|11:21 - 1399/06/17
نسخه چاپی
گازرسانی به نوسود تا سال آینده به اتمام می رسد/ ضریب نفوذ بهره برداری در روستاهای ما فاصله چند درصدی دارد
استاندار کرمانشاه در مراسم افتتاحیه گازرسانی به نودشه گفت: گازرسانی به شهر نوسود ان شاالله در نیمه اول سال آینده به اتمام می رسد که نیاز به حمایت جنابعالی دارد.

به گزارشهزار ماسوله، استاندار کرمانشاه در مراسم افتتاح گازرسانی به شهر نودشه و با حضور ویدیو کنفرانسی وزیر نفت در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از دکتر زنگنه   اظهار داشت: عملکرد دکتر زنگنه در دولت تدبیر و امید بر همگان روشن است بخصوص در حوزه گازرسانی کار فوق العاده ای را انجام داده اند.

 

مهندس بازوند افزود: به طور مثال گازرسانی در استان ما از ۲۰۹ روستا به ۱۵۴۱ روستا رسیده است که با رشد ۷۰۰ الی ۸۰۰ درصدی جای تقدیر و تشکر را دارد.

 

وی گفت: علی رغم تمام این تلاش ها متاسفانه ضریب نفوذ بهره برداری در روستاهای ما نسبت به میانگین کشوری ، فاصله چند درصدی داریم که می طلبد در سال آخر دولت این مقدار به میانگین کشوری برسد.

 

استاندار کرمانشاه اضافه کرد: حدود ۱۰ روستا در نوار مرزی استان داریم که متاسفانه گازرسانی به این روستاها با میانگین سرانه ۱۵ میلیون تومان انجام نمی شود، که نیاز به اعتبار ۲۰ الی ۲۵ میلیون تومان است و مستلزم دستور دکتر زنگنه می باشد.

 

وی ادامه داد: سه شهر ریجاب،ازگله و نوسود از شهرهایی هستند که گازرسانی به آنها انجام نشده است که ان شاالله تا پایان دولت حتما به بهره برداری می رسند .

 

وی افزود : گازرسانی به شهر نوسود ان شاالله در نیمه اول سال آینده به اتمام می رسد که نیاز به حمایت جنابعالی دارد.

 

مهندس بازوند با اشاره به پتروشیمی اسلام اباد غرب افزود: پتروشیمی اسلام اباد که پتروشیمی چهارم استان است یادگاری بسیار ارزنده جنابعالی  است و بسیار سپاسگزاریم و ان شاالله در آینده نزدیک شاهد عملیات احرایی آن باشیم که نیازمند دستور مساعد شماست.

 

وی با اشاره به پالایشگاه آناهیتا گفت:خوشبختانه به جای خوبی رسیده است ،و اکنون در شرف تجهیز کارگاه هستند و نیازمند مساعدت شما برای تسهیلات می باشد.

 

بازوند در پایان افزود: پروژه آناهیتا یکی از مصوبه های سفر مقام معظم رهبری در سال ۹۰ است که عنایت حضرت عالی باشد در آینده نزدیک عملیات اجرایی آناهیتا را شاهد باشیم.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد