آخرین اخبار

12. شهريور 1399 - 23:42   |   کد مطلب: 298700
اولین جلسه کارگروه اشتغال ویژه اشتغالزایی ایثارگران امروز به ریاست عبداله زاده معاون فرماندار پاوه برگزار شد.

به گزارش هزار ماسوله، در این جلسه که مدیران اجرایی و کارشناسان مرتبط با امر اشتغالزایی ایثارگران حضور داشتند معاون فرماندار در خصوص امر اشتغال ایثارگران گفت :مهمترین دغدغه ی ایثارگران کار و اشتغال است .

 

هوشیار عبدالله زاده افزود: تمامی دستگاههای اجرایی موظف هستند برابر موافقتنامه ی فی مابین وزارت صمت و بنیاد شهید تمامی ظرفیت و توان خود را برای امر اشتغالزایی ایثارگران بکار گیرند .

 

وی گفت: دیده می شود تعداد زیادی از اعضای خانواده ی بزرگ ایثارگر کشور پس از طی مدارج عالیه ی دانشگاهی وارد بازار کسب و کار و تولید و اشتغال شده اند و خوشبختانه نمونه های موفقی در این خصوص بوده اند .

 

وی ادامه داد: خانواده ی ایثارگر باید در امر کسب و کار و اشتغال زایی و کار آفرینی برای  جامعه ی فعال کشور الگو بوده و با کسب مدارج علمی تعهد و تخصص را با هم تلفیق نمایند و در امر تولید و کار آفرینی تلاش مضاعف نمایند .

 

معاون فرماندار گفت: مجموعه ی کارگروه اشتغال شهرستان پاوه آماده ی هر گونه همکاری و همراهی با خانواده ی ایثارگران شهرستان پاوه در امر اشتغال و کارآفرینی بر اساس قوانین و مقررات می باشد و به منظور همکاری با این عزیزان از هیچ کوششی فروگذار نمی نماید  .

دیدگاه شما