آخرین اخبار

15. تير 1399 - 16:44   |   کد مطلب: 298596
نشست ستاد کرونای شهرستان پاوه با حضور فرماندار و شورای اداری در سالن جلسات این فرمانداری برگزار شد.

به گزارش هزار ماسوله، مقررگردید بخشداران تابعه شهرستان مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا را کما فی السابق به صورت جدی و قاطع در دستور کار خود قرار دهند.

 

از یوم جاری (پانزدهم تیرماه نود و نه ) استفاده از ماسک برای کارکنان و مراجعه کنندگان به ادارات و نهادهای دولتی و عمومی الزامی گردیده مدیران در صورت مشاهده ی عدم استفاده از ماسک توسط کارمندان یا مراجعین از ورود این افراد به داخل ادارات جداً خودداری نموده از ارائه ی خدمات به آنها ممانعت گردد .

 

اداره ی صمت شهرستان بصورت کتبی به کلیه مدیران واحدهای صنفی و فروشگاهها و اماکن توزیعی ، تولیدی و خدماتی سطح شهرستان  اعلام نماید که از تاریخ یوم جاری برای خود و تمامی افراد شاغل خود در واحد مربوطه ماسک تهیه نموده و توجیه شوند که تا ده روز آینده بصورت مستمر از ماسک استفاده نمایند هم چنین لازم است از طریق نصب تابلو در جلو واحدهای مربوطه بصورتی که در دید مشتری باشد به مشتریان اعلام گردد از ورود بدون ماسک آنها ممانعت به عمل خواهد آمد و در این خصوص به جد عمل نمایند اداره ی صمت موظف است بصورت روزانه و از طریق واحدهای بازرسی و نظارت بر حسن انجام این مصوبه نظارت کامل داشته باشد .

 

مقرر گردید برگزاری هر گونه مراسم های اجتماعی اعم از مذهبی ، فرهنگی و.... در سطح شهرستان ممنوع شده و بخشداران و شهرداران تابعه نیز بر ضرورت اجرای این مصوبه اهتمام جد نمایند .

 

مقرر گردید بر حسب ضرورت مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان نسبت به کاهش پنجاه درصدی جلسات اداری خود تا ده روز آینده اقدام و سایر جلسات ضروری را نیز حتی المکان از طریق ویدیو کنفرانس برگزار نمایند .

 

کلیه ی دفاتر پیشخوان ، الکترونیک ، پلیس +10  و سایر دفاتر خدماتی مرتبط با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی ابلاغی دانشگاه علوم پزشکی به فعالیت ادامه داده نسبت به کنترل و اجرای پروتکلهای در محیط داخلی دفاتر اقدام نموده هر گونه تجمع متقاضیان در بیرون دفاتر را مدیریت نموده متقاضیان را الزام به رعایت فاصله اجتماعی نمایند .

 

مدیر اداره ی صمت موظف گردید هر گونه مشکل کمبود ماسک در سطح شهرستان را پیگیری نماید .

 

همچنان تالارهای عروسی و پذیرایی تعطیل می باشند و رستورانها نیز حداکثر با ظرفیت پنجاه درصد خدمات رسانی نمایند و این مجوزها منوط به رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی ابلاغی از سوی دانشگاه علوم پزشکی می باشد .

 

شهرداران در سطح شهرستان با قاطعیت نسبت به جلوگیری از هر گونه ارائه ی خدمات مسافربری به مسافرین فاقد ماسک ناوگان شهری و تاکسی های درون شهری اقدام لازم را به عمل آورد.

 

مقرر گردید مطب ها ، مراکز کلینیکی و پارا کلینیکی برابر پروتکلهای بهداشتی ابلاغی وزارت بهداشت اقدام لازمه را در مراکز خود انجام دهند و در صورت مشاهده ی هر گونه تخلف شبکه بهداشت و درمان شهرستان برابر مقررات مربوطه با قاطعیت تمام با متخلفین برخورد نماید

دیدگاه شما