پربیننده ها

آخرین اخبار

8. تير 1399 - 19:38   |   کد مطلب: 298579
فرماندار پاوه امروز هشتم تیر به همراه جهانبانی بخشدار نوسود با مدیرو کارمندان آموزش و پرورش نوسود دیدار نمود .

به گزارش هزار ماسوله، در این دیدار ایده پورضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای ماندگار مدیر آموزش و پرورش نوسود گفت : در نیمه ی اول سالجاری به دلیل شیوع ویروس کرونا مدارس تعطیل شدند و آموزش و پرورش اجباراً از برنامه و نرم افزارشاد جهت آموزش دانش آموزان استفاده نمود شبکه های صدا و سیما نیز در این خصوص کم نگذاشته و تدریس مجازی را برای دانش آموزان تکمیل نمود لذا ما به یک توفیق اجباری دست یافتیم و آن هم آغاز آموزش و پرورش فرزندان این کشور از طریق فضای مجازی است .

 

پرویز ایده پور افزود:‌ نظام آموزش و پرورش با برنامه ریزی برای آموزش و پرورش از راه دور و از طریق برنامه ی شاد گامی مهم برای برداشتن موانع و کم نمودن هزینه های بسیار در این نظام برداشت و امید این است که در آینده ی نزدیک و با پر قدرت نمودن نرم افزارهای آموزش و پرورش و دستیابی همه ی دانش آموزان به انواع سخت افزارها مانند رایانه ها ، گوشی های همراه ، تبلت ، لب تاب و دستگاههای واقعیت مجازی بتوان  کشور را وارد عصر و ساختار آموزش مجازی نمود .

 

وی گفت : نباید از این نوع آموزش و پرورش هراس داشت چرا که در کشورهای مختلف آموزش از راه دور سالهاست تجربه شده و حائز موفقیت بوده است.

 

وی از مدیر و کارکنان آموزش و پرورش و معلمین و مربیان منطقه ی نوسود خواست پیشنهادهای علمی خود را برای آغاز آموزش و پرورش مجازی به وزارت آموزش و پرورش ارائه دهند چرا که در بسیاری مواقع پیشنهادات ارائه شده از مناطق محروم و کم برخوردار توانسته اند ساختارهای اداری  را بصورت کامل تغییر دهند .

 

در این دیدار ویسی مدیر آموزش و پرورش نوسود نیز ضمن قدردانی از حضور فرماندار در اداره ی آموزش و پرورش نوسود گفت : آموزش و پرورش ایران در هنگام شیوع کرونا بلافاصله توانست با استفاده از نیروهای مجرب خود نرم افزار شاد را آماده نمایند که هر چند کاستی ها در آن مشهود هستند اما هر روز این کاستیها بر طرف می گردند.

 

وی اظهار امیدواری نمود که منطقه ی نوسود با توجه به وجود معلمان تلاشگر و فعالی که در حال خدمت در این منطقه هستند بتوانند خواست مردم و دانش آموزان و مسئولین را نیز برآورده نمایند .

 

ویسی در پایان از فرماندار پاوه در خواست نمود اعتباری جهت تجهیز سالن اجتماعات نوسود به سیستم صوتی مناسب اختصاص داده شده در خصوص تعمیر و بازسازی شبکه ی آب شرب سالن ورزشی نودشه همکاری و مساعدت لازم از طرف فرمانداری به عمل آید که فرماندار پاوه قول مساعد همکاری و مساعدت را جهت رفع مشکلات مربوطه را دادند

دیدگاه شما