پربیننده ها

آخرین اخبار

24. خرداد 1399 - 22:16   |   کد مطلب: 298545
سخنگوی شورای شهر بانه‌وره گفت: مکاتبات زیادی به فرماندار و مدیریت آب منطقه ای آب و مدیر کل فاضلاب شهری و معاونت عمران استانداری داشته اند اما تا کنون بی جواب مانده است و هیچگونه اقدام مثبتی جهت حل این معضل کم آبی نداشته اند.

به گزارش هزار ماسوله، سخنگوی شورای شهر بانه‌وره در مورد بی آبی شهر در گفتگ.یی با خبرنگار ما اظهار کرد: قصه پر غصه نبود آب در سرزمین شهدای دفاع مقدس و مردم آواره جنگ  قصه تازه ای نیست، سال هاست مردمان این سرزمین با بی آبی، دست و پنجه نرم می کنند، سال هاست آب در شهر بانه وره خرید و فروش می شود و سال هاست در هر خانه این سرزمین دستگاه دینام آب مهمترین وسیله ای است که باید تهیه شود.

 

وفا فتح الهی افزود: سالهاست مردم شهر بانه وره شیرآب را باز می کنند، با ناراحتی فقط شاهد چند قطر خالی از شیرآب می باشند.

 

وی گفت: مسئولین محترم وضع ما این است، ما در روز فقط یک ساعت و نیم آب داریم آنهم با فشار خیلی کم که در خیابان های آتشکده و مولوی، فرهنگیان، نشتیمان، شورا، هورامان حتی نیم ساعت آب مداوم هم نداریم.

 

وی گفت: با این بی آبی چکار می توان می کرد، برای مصارف شربمان آب می خریم ولی آیا برای  دیگر مصارف هم باید آب بخریم؟

 

فتح الهی ادامه داد: مسئولین محترم آیا بی جوابی به این مردم غیور و جنگ زده این شهر که در دفاع از خاک و وطن و به طبع آواره شدن اجباری از کنار رودخانه پر آب سیروان به این مناطق خشک و بی آب و بی تفاوتی شما به این شهر چه توجیهی میتواند داشته باشد.

 

وی اضافه کرد: جهت اطلاع مردم فهیم شهر شورای شهر مکاتبات زیادی به فرماندار و مدیریت آب منطقه ای آب  و مدیر کل فاضلاب شهری و معاونت عمران استانداری داشته اند اما تا کنون بی جواب مانده است و هیچگونه اقدام مثبتی جهت حل این معضل کم آبی نداشته اند.

 

سخنگوی شورای شهر بانه وره اضافه کرد: از نماینده محترم و بحق شایسته اورامانات جناب آقای دکتر آرش لهونی با تدابیر خود انتظار داریم و  می‌خواهیم در اسرع وقت با حضور استاندار محترم جناب آقای مهندس بازوند و فرماندار تلاشگر و با حضور ادارات مربوطه تشکیل جلسه فوری داده و خواستار پیگیری جدی این موضوع شوند.

 

وی افزود: زیرا با تداوم این وضع و کمبود آب از روی ناچاری شاهد بحرانهای اجتماعی و تجمع اعتراضی در سطح شهر خواهیم بود.

 

دیدگاه شما