پربیننده ها

آخرین اخبار

12. خرداد 1399 - 23:18   |   کد مطلب: 298516
دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت در نشست ستاد مدیریت و مقابله با کرونا استان کرمانشاه گفت: تعطیلی سه روزه تفرجگاه‌ها و مراکز تفریحی اورامانات و ممنوعیت ورود مسافر به این منطقه در ایام تعطیلی، تصمیم بسیار خوبی است که توسط استاندار کرمانشاه اتخاذ شده و این تدبیر به نفع سلامت مردم است

به گزارش هزار ماسوله، دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت در نشست ستاد مدیریت و مقابله با کرونا استان کرمانشاه گفت: در ماههای اسفند و فروردین که کرونا به طور وسیع در سطح کشور شیوع پیدا کرده بود، در استان کرمانشاه این ویروس به خوبی کنترل شد.

 

وی افزود: مهندس بازوند بحران‌های سنگین‌تری مانند زلزله و سیل را با موفقیت مدیریت کرده و این بحران کرونا را هم با سربلندی پشت سر خواهند گذاشت.

 

معاون وزیر بهداشت با تقدیر از همکاری موثر مردم و تلاش های استاندار کرمانشاه در مورد کنترل بحران کرونا در ادامه عنوان کرد: در ایام اسفند و فروردین کرونا به خوبی مدیریت شد و کرمانشاه وضعیتی شبیه گیلان و مازندران پیدا نکرد و این مهم کمک بزرگی به مدیریت کلان این بحران بود.

 

وی ادامه داد: تعطیلی سه روزه تفرجگاه‌ها و مراکز تفریحی اورامانات و ممنوعیت ورود مسافر به این منطقه در ایام تعطیلی، تصمیم بسیار خوبی است که توسط استاندار کرمانشاه اتخاذ شده و این تدبیر به نفع سلامت مردم است

دیدگاه شما