آخرین اخبار

21. ارديبهشت 1399 - 10:22   |   کد مطلب: 298472
مدیر آموزش و پرورش پاوه در آیین تجلیل از معلمان توانمند شهرستان؛ معلمان را، الگوی مناسب تعهد و مسئولیت پذیری در روزهای پرالتهاب و بحرانی جامعه عنوان کرد.

به گزارش هزار ماسوله، 

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان پاوه؛ ظهر روز پنج شنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۹ مختار برزگرفرد مدیر آموزش و پرورش پاوه در آیین تجلیل از معلمان توانمند استانی و منطقه ای، با تبریک مجدد هفته بزرگداشت مقام معلم و گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری، معلمی را فراتر از یک شغل و تخصص، حرکت در مسیر پیامبران برای آگاهی جوامع انسانی توصیف کرد.

وی با اشاره به تلاش های شبانه روزی و بی وقفه فرهنگیان در روزهای تعطیلات کرونایی مدارس، تصریح کرد؛ معلمان، الگوی مناسب تعهد و مسئولیت پذیری در روزهای پرالتهاب و بحرانی جامعه هستند که با فعالیت خلاقانه و خستگی ناپذیر، برای اجرای وظایف محوله در هر شرایطی، سر از پای نمی شناسند.

برزگرفرد اضافه کرد؛ رویدادها و پیامدها شیوع ویروس کرونا در جهان، روزهای سرنوشت ساز تاریخی انسان مغرور معاصر، برای رجوع به معنای حقیقی زندگی و تواضع در برابر خالق هستی است و تقارن این ایام با روزهای پربرکت ماه مبارک رمضان این وقایع را برای مسلمانان به فرصتی مغتنم مبدل ساخته است.

مدیر آموزش و پرورش پاوه؛ تولید محتوای الکترونیکی و استفاده بیش از پیش از ابزار اینترنت و فضای مجازی در امر آموزش را، از پیامدهای مثبت و تبدیل تهدید ویروس فراگیر کرونا و تعطیلات مدارس به فرصت ظهور ظرفیت های نوین آموزشی توسط معلمان سخت کوش عنوان و از تلاش های فرهنگیان دیار پاوه در این راستا قدردانی کرد.

در ادامه؛ حاضرین در این نشست به اختصار و با ارائه نظرات خود در زمینه فعالیت های اخیر آموزش و پرورش به بحث و گفتگو پرداختند.

تقدیر از معلمان توانمند استانی و منطقه ای آموزش و پرورش شهرستان پاوه با اهدای جوایز و لوح سپاس، پایان بخش این آیین تجلیل بود.

گفتنی است؛ آیین تجلیل از معلمان توانمند استانی و منطقه ای، با حضور مدیر و معاونان پشتیبانی و پرورشی و کارشناس ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش پاوه و حضور معلمان برتر از مقاطع مختلف تحصیلی، در محل سالن نشست های این مدیریت برگزار گردید.

دیدگاه شما