پربیننده ها

آخرین اخبار

5. فروردين 1399 - 23:48   |   کد مطلب: 298331
مدیر داخلی بیمارستان قدس پاوه اعلام کرد: درمانگاه اختصاصی بیماران تنفسی در بیمارستان قدس به صورت مجزا ایجاد شده است.

به گزارش هزار ماسوله، جهانبخش ولدبیگی مدیر شبکه بهداشت و درمان پاوه اعلام کرد : ماسک های تولیدی ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاوه از فردا با قیمت های مناسب در داروخانه های سطح شهر پاوه عرضه شده و همشهریان گرامی می توانند جهت تهیه این ماسک ها به داروخانه های سطح شهر پاوه مراجعه نمایند.

 

همچنین مدیر داخلی بیمارستان قدس پاوه اعلام کرد: درمانگاه اختصاصی بیماران تنفسی در بیمارستان قدس به صورت مجزا ایجاد شده است.

 

کیوان رشیدی افزود: این اقدام یک اقدام پیشگیرانه مناسب برای مقابله با کرونا در بیمارستان قدس پاوه است.

 

 رشیدی افزود: در این درمانگاه که فاقد ارتباط با سایر قسمت های بیمارستان است, فقط بيماران داراي مشكلات تنفسي و مشكوك ويزيت خواهند شد و كليه اقدامات درماني برای این بیماران در اين واحد انجام و بیماران تا مرحله اعزام در اين واحد بستري مي گردند كه خود اين امر باعث عدم سرايت بيشتر ویروس به سایر قسمت ها و محيط داخل بيمارستان مي گردد.

 

وی گفت: لازم به یادآوریست این مرکز از مرکز ۱۶ ساعته بیماریهای حاد ریوی مرکز بهداشت واقع در اورژانس بیمارستان قدیم متفاوت است.

 

وی در پایان ضمن تشکر از همراهی و همکاری مردم عزیز شهرستان پاوه با فرزندان خود در بیمارستان قدس, از کلیه پرسنل بیمارستان نیز که ۲۴ ساعته در حال مجاهدت و خدمت رسانی به مردم هستند قدردانی نمود.

 

دیدگاه شما