پربیننده ها

آخرین اخبار

25. اسفند 1398 - 21:34   |   کد مطلب: 298315
فرماندار شهرستان پاوه در گفتگو با خبرنگار ما امروز ضمن گله مندی از تردد های متعدد مردم شهرستان گفت: بیش از ۹۰ درصد ترددهای روزانه و شبانه سه راهی شمشیر خروج مردم خودمان است .

به گزارش هزار ماسوله،فرماندار شهرستان پاوه در گفتگو با خبرنگار ما امروز ضمن گله مندی از تردد های متعدد مردم شهرستان به خصوص مردم شهرهای پاوه،باینگان و بانه وره و روستاهای بخش مرکزی و باینگان به شهر پاوه و کرمانشاه گفت: بیش از ۹۰ درصد ترددهای روزانه و شبانه سه راهی شمشیر خروج مردم خودمان است .

 

پرویز ایده پور افزود: همین ۹۰ درصد خروج برگشت به شهرستان دارد که می‌توانند منشاء آلودگی باشند .

 

ایده پور تصریح کرد: براساس رصد مستمر و مشاهدات حضوری و عینی از بازرسی و کنترل سه راهی باینگان ،از ورود میهمانان و مسافران بخوبی جلوگیری میشود .

 

فرماندار پاوه افزود : متاسفانه گاها مشاهده شده که مردم خودمان به شیوه های متعدد اقدام به وارد کردن میهمانان به داخل شهرستان میکنند .

 

ایده پور ضمن تشکر و قدردانی از زحمات شبانه روزی سایتهای محلی شهرستان به خاطره پوشش به موقع و لحظه به لحظه اخبار مربوط به کرونا و همراهی با مسولان گفت: از مدیران این سایتها استدعا دارم مردم را به منع تردد و خروج از شهرستان توصیه و تشویق کنند .

 

فرماندار پاوه بااشاره جدی بودن خطر شیوع کرونا از همه مردم نجیب و شریف شهرستان پاوه درخواست کرد : برای حفظ سلامتی خودشان و عموم مردم از ترددهای غیر ضروری در سطح شهر و خارج از شهرستان بطور جدی خودداری کنند.

 

ایده پور افزود : ما ضمن اعلام رسمی در رسانه ها مبنی بر عدم پذیرش میهمان و مسافر ، تمامی اماکن گردشگری و زیارتی ، اقامتگاه های بوم گردی، خانه های مسافر ، رستورانها و سفره خانه ها را کامل تعطیل کرده ایم .

 

وی افزود: حتی اگر به هر شیوه و روشی هم کسی یا کسانی از ایست بازرسی ما عبور کنند نمی تواند هیچ خدماتی بگیرد .

 

فرماندار پاوه در پایان بااشاره به دغدعه شهروندان در خصوص پلاک خودروهایی که مربوط به دیگر شهرها و استان های کشور است ودر شهر پاوه مشاهده میشوند گفت: بیش از ۹۰درصد این خودروها را رصد کرده ایم که مربوط به مردم شهرستان بوده است  .

دیدگاه شما