آخرین اخبار

6. اسفند 1398 - 20:10   |   کد مطلب: 298255
جلسه هماهنگی برنامه‌های شهرداری پاوه در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا برگزار شد.

به گزارش هزار ماسوله، 

صبح امروز جلسه‌ای فوق‌العاده در سالن جلسات شورای اسلامی شهر با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با دستور کار اقدامات پیشگیرانه در رابطه با مقابله با ویروس کرونا برگزار و اقداماتی در دستور کار شهرداری پاوه قرار گرفت.

مهندس دانا آذری شهردار پاوه با اشاره به اهمیت موضوع عنوان کرد: متعاقب جلسه مذکور و در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا شهرداری پاوه از همین امروز اقداماتی از قبیل ضدعفونی سرویس‌های بهداشتی عمومی سطح شهر، مساجد و وسائل بازی موجود در پارک‌ها را به صورت روزانه در دستور کار خود قرار داد و به منظور انجام اصولی آن نیز صبح امروز از کارشناسان شبکه بهداشت جهت آموزش نیروهای خدمات شهری دعوت به عمل آمد و آنان آموزش‌های لازم در رابطه با نحوه ترکیب مواد ضدعفونی کننده و همچنین نحوه صحیح انجام گندزدایی و ضد عفونی را ارائه دادند.

مهندس آذری افزود: همچنین صبح امروز پرسنل غسالخانه به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت نکات بهداشتی و ایمنی، آموزش‌های لازم را توسط کارشناسان مدعو شبکه بهداشت دریافت نمودند.

شهردار پاوه ادامه داد: از فردا مواد ضدعفونی کننده به صورت روزانه در اختیار رانندگان تاکسی درون‌شهری و همچنین مستأجران ترمینال مسافربری جهت ضدعفونی روزانه تاکسی‌ها و محوطه ترمینال با نظارت شهرداری قرار داده خواهد شد.

پایان بخش این گفتگو انتشار پیامی از طرف شهردار و اعضای شورای اسلامی در رابطه با موضوع مذکور به شرح ذیل بود:

بسمه تعالی
شهروندان گرامی؛
با توجه به شرایط موجود کشور و تهدید کرونا ویروس از کلیه شهروندان تقاضا می‌شود با در نظر گرفتن وضعیت کنونی، پیشگیرانه‌ترین کار قرنطینه فردی و ماندن در منزل، عدم حضور در اماکن عمومی و پرخطر و رعایت نکات ایمنی و توصیه‌های وزارت بهداشت می‌باشد.

از سوی دیگر شهروندان محق می‌باشند از حقایق وقایع رخ داده در این خصوص مطلع گردیده و امورات زندگی خویش و خانواده خود را مدیریت کنند.

شهردای پاوه با تمام توان و با حمایت کامل شورای محترم شهر نسبت به انجام امورات محوله در خصوص کرونا ویروس عمل خواهد کرد.

همه ما در قبال سلامت خود و جامعه خویش مسئول می‌باشیم.
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر پاوه

دیدگاه شما