پربیننده ها

آخرین اخبار

26. بهمن 1398 - 22:03   |   کد مطلب: 298243
کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه اورامانات گفت: هرگونه اقدامات تفرقه‌انگیز در منطقه را شدیدا محکوم می‌کنم.

به گزارش هزار ماسوله، 

کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر با تاکید بر اینکه اختلافات عشیره‌ای برای اورامانات سم است، گفت: عده‌ای برای افزایش تعداد سبد آراء نامزد مورد نظر خود اقدام به تحریکات و ایجاد هیجانات آنی می‌کنند، بنده هرگونه اقدامات تفرقه‌انگیز را شدیدا محکوم می‌کنم.

به گزارش خبرنگار هزارماسوله آرش زره‌تن لهونی ساعتی پیش در جمع هواداران و مردم در مسجد جامع چورژی ضمن تاکید بر اتحاد مردم منطقه عنوان کرد: متاسفانه امروز شاهد مطالب و تحریکاتی بودیم که در زمینه اختلافات عشیره‌ای مطرح شد و این برای منطقه سم است.

آرش لهونی در ادامه به اتحاد هرچه بیشتر مردم منطقه اشاره کرد و گفت: اگر بدانم ذره‌ای حضور من باعث ایجاد تفرقه می‌شود، حتی اگر شده در لحظات پایانی انتخابات، انصراف خواهم داد، و دراین راستا از مردم فهیم منطقه تقاضا دارم اتحاد خود را حفظ کنند.

لهونی یکی از تاثیرات مثبت نظام جمهوری اسلامی ایران را ایجاد اتحاد در بین مردم عنوان کرد و افزود: ساواک پیش از انقلاب اختلافات عشیره‌ای بزرگی را در منطقه راه انداخت که عواقب آن سال‌ها ادامه یافت و مردم را متضرر کرد؛ اما مردم فهیم منطقه اورامانات در طول تاریخ برادرانه در کنار یکدیگر بوده‌اند.

نامزد یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه اورامانات درخصوص اقدامات تفرقه انگیز هدفمند گفت: عده‌ای برای افزایش تعداد سبد آراء نامزد مورد نظر خود اقدام به تحریکات و ایجاد هیجانات آنی می‌کنند، بنده هرگونه اقدامات تفرقه‌انگیز را شدیدا محکوم نموده و توصیه می‌کنم از این کار پرهیز کنند چراکه برای منطقه ما مانند سم است.

لهونی در بخش دیگری از سخنان خود به دوران خدمت در جوانرود اشاره کرد و گفت: چهار سال در خدمت مردم شریف جوانرود بودم، آنها نهایت لطف را به من داشتند و نه من جدای از آنان بوده‌ام نه آنان جدا از من. نباید کسانی را اجیر کرد که ایجاد تفرقه و دودستگی کنند. بنده اطمینان دارم که مردم منطقه آگاه هستند. خوشبختانه سرعت اطلاع‌رسانی به گونه‌ای است که این توطئه‌ها جواب نخواهد داد و روز به روز اتحاد مردم بیشتر خواهد شد.

دیدگاه شما