آخرین اخبار

26. بهمن 1398 - 13:38   |   کد مطلب: 298237
ابراهیم محمدی نامزد یازدهمبن دوره انتخابات مجلس ازحوزه انتخابیه اورامانات طی بیانیه ای به شرح ذیل به حمایت از کمال طاهری از کاندیداتوری مجلس انصراف داد .

به گزارش هزار ماسوله، ابراهیم محمدی نامزد یازدهمبن دوره انتخابات مجلس ازحوزه انتخابیه اورامانات طی بیانیه ای به شرح ذیل به حمایت از کمال طاهری از کاندیداتوری مجلس انصراف داد .

 

به نام خداوند علیم و بصیر

 

همشهریان عزیز, برادران و خواهران گرامی, فرهیختگان اندیشمند و جوانان رشید اورامانات سرسبز

سلام و احترام

در نهایت خرسندی و با عنایت به الطاف واسعه الهی, در بارگاه عدل خداوند با کمال اختیار و با افتخار به تایید صلاحیت اینجانب ابراهیم محمدی, کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اورامانات, مراتب امتنان خود را از همه دلگرمی ها و حمایت های بی دریغ اتان اعلام می‌دارم.

 

نظر به شرایط حساس کنونی و در راستای همسویی با مشارکت حداکثری همشهریان عزیزم و نمایش اقتدار ایران اسلامی, مراتب انصراف خود را برای ادامه کاندیداتوری اعلام میدارم. با سپاس بی حد و حصر از حمایتهای صمیمانه اتان, این تصمیم را در راستای اجماعی خردورزانه در شهرستان روانسر و حمایت از آقای مهندس کمال طاهری با مشورت بزرگان و صاحب نظران این شهرستان اتخاذ نموده ام.

 

بدون شک اینجانب در هر لباس و جایگاهی که باشم پاسدار ارزشهای ایران اسلامی و مصالح اورامانات عزیز و به ویژه شهرستان روانسر سربلند, سرسبز و بالنده هستم.

 

برای همه سروران گرامی, سربلندی و عزت و برای مملکت مان صلابت و پایداری در زیر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسئلت می نمایم.

 

باکمال احترام و ادب ابراهیم محمدی کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

دیدگاه شما