آخرین اخبار

22. بهمن 1398 - 15:53   |   کد مطلب: 298233
امام جمعه نودشه گفت: امروز ایران در تمامی شاخصه های پیشرفت و توسعه دارای مقام های یک رقمی در سطح جهان و منطقه است، پیروزی انقلاب پیروزی بر جابر زمانه بود که همگی ملت در سرنگونی آن وحدت داشتند .

به گزارش هزار ماسوله، 

ماموستا ملا احمد مبارکشاهی امام جمعه ی نودشه در مراسم ۲۲ بهمن امروز در نودشه اظهار داشت: ایران اسلامی امروز با تاسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری پر قدرت تر از گذشته حرکت روبه جلو دارد .

ماموستا ملا احمد مبارکشاهی افزود: مقام معظم رهبری تحقیق و کسب علم و انجام پژوهش را اولین گام در بیانیه ی گام دوم انقلاب توصیف نموده اند و بر همه ی عالمان ربانی, محققیق ، فرهنگیان ، دانششجویان و دانش آموزان است که برای محقق نمودن این امر مهم قدم پیش گذارند.

وی با اشاره به معامله ی قرن امریکا گفت: این معامله ،معامله ایی باطل است و نظام سلطه موفق نخواهد شد این معامله ی ناقص را به سرانجام برساند و به تعبیر مقام معظم رهبری قبل از مردن ترامپ این معامله خواهد مرد .

وی ادامه داد: امروز ایران در تمامی شاخصه های پیشرفت و توسعه دارای مقام های یک رقمی در سطح جهان و منطقه است، پیروزی انقلاب پیروزی بر جابر زمانه بود که همگی ملت در سرنگونی آن وحدت داشتند .

ماموستا مبارکشاهی گفت: مسئولین لازم است تورم و گرانی را کنترل نمایند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: حضور در انتخابات و انتخاب اصلح یک وظیفه ی ملی و دینی است مردم ایران به سرنوشت خود بسیار اهمیت می دهند و به همین دلیل همیشه در انتخابات حضور حداکثری داشته اند و تبلیغات رسانه ها در عزم آنها برای حضور در انتخابات خللی وارد نخواهد کرد .

امام جمعه نودشه پرداختن به دستاوردهای انقلاب را از موضوعات مهم و ضروری در عصر حاضر دانست و گفت: در صورت تبین نکردن آن بتدریج مردم از انقلاب دور خواهند شد هر پدیده ای از جمله انقلاب بر اساس سه شاخصی اهداف و امکانات وموانع روشن می شود که چه دستاوردی داشته است که باید در تبین دستاوردهای انقلاب اسلامی این شاخص را باید مد نظر قرار داد.

ماموستا مبارکشاهی به بر شمردن خدمات نظام در بخشهای مختلف از جمله سیاسی اقتصادی فرهنگی ونظامی پرداخت و گفت: پیشرفتهای مهم را در گام اول انقلاب بسیار مهم هستند و از جوانان و مردم انقلاب خواستاریم در راستای گام دوم انقلاب به علم و پژوهش و معنویت و اخلاق توجه نمایند.

وی در پایان آینده را از آن اسلام و ضرورت هوشیاری و بصیرت را از نیازهای ضروری برای ملت ایران خصوصا مناطق مرزی دانست.

دیدگاه شما