آخرین اخبار

12. بهمن 1398 - 0:19   |   کد مطلب: 298188
فرماندار پاوه گفت: دهه فجرامسال ۴۰ طرح عمرانی با اعتبار ۲۲۰میلیارد ریال درشهرستان پاوه افتتاح ومورد بهره برداری قرار میگیرند .

به گزارش هزار ماسوله، فرماندار شهرستان پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما اظهار داشت: این طرحها در فصول  عمران شهری و روستایی. ورزشی . کشاورزی ، تولیدی و منابع آب  می باشند.

 

 فرماندار پاوه تصریح کرد: علاوه بر افتتاح طرحهای عمرانی برنامه های متنوعی شامل دیدار اعضای شورای اداری با امام جمعه پاوه، گلباران و غبار روبی مزار مطهر شهیدان و دیدار با خانواده های مغزی شهدا ، گلبانگ انقلاب در مدارس همزمان با ورود حضرت امام ( ره) به کشور در دوازدهم بهمن سال ۵۷ در مدارس شهر و روستا،  برگزاری برنامه و مسابقات فرهنگی و ورزشی ،برگزاری یادواره شهدا ، برپایی ایستگاه صلواتی ، ویزیت رایگان بیماران در مراکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی،  اعزام اکیپ های دامپزشکی به روستاها و برگزاری محافل انس با قرآن  از مهمترین برنامه های گرامیداشت دهه فجر در شهرستان پاوه است .

 

 ایده پور   از تمام  مسئولین  خواست  تا  باآمدگی  کامل  به استقبال  دهه فجر رفته و  این ایام را با شکوهتر از سالهای  گذسته  برگزار نمائیم.

دیدگاه شما