پربیننده ها

آخرین اخبار

2. بهمن 1398 - 0:48   |   کد مطلب: 298161
با حضور معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و فرماندار جوانرود، مراسم تودیع و معارفه رئیس ارشاد اسلامی جوانرود برگزار شد.

به گزارش هزار ماسوله، ‍ معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در این مراسم در شخنانی اطهار داشت: باید با انجام فعالیت های فرهنگی برای رشد و بالندگی جامعه تلاش کنیم و تا زمانی که مسئولان به کار فرهنگی باور نداشته باشند مشکلات جامعه حل نخواهد شد.

 

بابلی افزود: هر جایی که مسئولان به مقوله فرهنگ هنر به صورت مثبت نگاه داشته اند نتیجه مطلوب گرفته ایم چرا که خیلی از آسیب های اجتماعی با زبان هنر کاهش می یاید.

 

وی اظهارداشت : باید به جوانان باور داشت واز امکانات فرهنگی شهرستانها در جهت انجام فعالیت فرهنگی استفاده مطلوب صورت گیرد.

 

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: در برخورد با اصحاب فرهنگ و هنر بایدبا بر خورد نرم آنان را جذب و از پتانسیل این عزیزان استفاده بهینه نماییم.

 

بابلی افزود: مردم اورامانات هنر دوست وهنر پرور هستند که دراین راستا استعداد های هنرمندان این منطقه بیش از پیش باید شکوفا شود.

 

وی اظهارداشت : لازم است از جناب آقای یوسفی فرماندار جوانرود به خاطر تخصیص اعتبار لازم برای راه اندازی سینمای جوانرود و پیگیری ایجاد دبیر خانه شورای دائمی عکس اورمانات در این شهرستان تقدیر وتشکر نماییم .

 

وی یاد آورشد : فلسفه همه ما خدمتگزاری به مردم است و دراین راستا از خدمات 35 ساله آقای بهزاد بهمنی در سطوح مختلف و انجام فعالیت های فرهنگی تشکر و قدردانی داریم.

 

یوسفی فرماندارجوانرود نیز در سخنانی اظهار کرد: کارفرهنگی ارزشمند واز فعالیت های تاثیر گذار در مباحث توسعه جامعه است.

 

فرمانداز جوانرود با اشاره به اهمیت کار فرهنگی در جامعه گفت : کارفرهنگی ارزشمند و از فعالیت های تاثیر گذار درمباخث توسعه جامعه است.

 

وی با بیان اینکه هر پروژه ای برای توسعه نیاز یه پیوست فرهنگی دارد افزود: اگر زیر ساخت های فرهنگی در جامعه فراهم نشود سایر حوزه آن طور که باید ، پیش نخواهد رفت و رشدو بالندگی نخواهد داشت.

 

وی به اهمیت و جایگاه سینما در شهرستان جوانرود اشاره کرد و اظهارداشت : امسال برای راه اندازی سینما و تعمیر و تجهیز مجتمع فرهنگی و هنری این شهرستان 2 میلباردو 800 میلیون ریال اختصاص یافته است.

 

یوسفی یاد آورشد : با تلاش وپیگیری های انجام گرفته دبیرخانه دائمی شورای عکس اورامانات نیز به زودی در شهرستان جوانرود راه اندازی خواهد شد. در پایان ضمن تقدیر از خدمات بهزاد بهمنی مدیر سابق اداره فرهنگ وارشاد جوانرود ، مسعود قادری از نیروهای جوان این اداره به عنوان مدیر جدیداداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان معرفی شد.

دیدگاه شما