پربیننده ها

آخرین اخبار

8. دى 1398 - 10:33   |   کد مطلب: 298100
فرمانده سپاه ناحیه پاوه گفت: ملت ایران در جریان 9 دی ، پایبندی خود را به انقلاب ،نظام و رهبری ثابت کردند

به گزارش هزار ماسوله، 

فرمانده سپاه ناحیه پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما در سخنانی اظهار کرد: یکی از ویژگی های مهم حماسه 9 دی ماه مردمی بودن آن و حضور اقشار مختلف مردم در این رویداد مهم تاریخ انقلاب است.

سرهنگ سلطان قلی افزود: حماسه 9 دی یک حرکت عظیم مردمی بود و این حرکت برای همیشه در تاریخ و ذهن مردم ماندگار شد.

وی افزود: ملت ایران در جریان 9 دی 88 پایبندی خود را به انقلاب نظام و رهبری ثابت کردند و با بصیرت و آگاهی توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی را خنثی کردند.

وی گفت: روز نهم دی در واقع روز نه گفتن ملت به سران فتنه بود و این ملت نشان دادند که در میان فتنه های فتنه گران راه را گم نخواهند کرد و همواره پیرو رهبر حکیم خود خواهند بود.

فرمانده سپاه پاوه با بیان اینکه حضور ملت در حماسه 9 دی ، نشان از بصیرت و ولایت مداری آنها بود گفت: در این روز ملت ایران پاسخی دندان‌شکن به بی‌حرمتی‌ها داده و به استکبار جهانی نیز اعلام کردند که جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه‌ها و صحنه‌ها با هدایت‌ها و درایت های مقام معظم رهبری کید دشمنان را خنثی می‌کند.

وی در پایان گفت : با توجه به وفادارای ملت شریف پاوه به آرمانهای انقلاب و بصیرت کامل آنها در به نمایش گذاشتن ولایت مداری در راهپیمایی حماسه نهم دی ماه در یک روز قبل از تمامی کشور، این مراسم روز دوشنبه ، در یادمان شهدای پاوه ساعت 9.30 برگزار و از عموم مردم دعوت به عمل می آید که در این مراسم حضور به هم رسانند.

دیدگاه شما