آخرین اخبار

5. دى 1398 - 22:48   |   کد مطلب: 298094
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما با بیان اینکه نام نیکو بهترین هدیه والدین به فرزندان است گفت : محمد بیشترین نام برگزیده برای نوزادان پسر در پاوه است .

به گزارش هزار ماسوله، رئیس اداره ثبت احوال شهرستان پاوه در گفتگویی با خبرنگار ما با بیان اینکه نام نیکو بهترین هدیه والدین به فرزندان است گفت : محمد بیشترین نام برگزیده برای نوزادان پسر در پاوه است .

 

وی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته ثبت احوال اظهار داشت : نام نیکو بهترین هدیه والدین به فرزندان است و نیز پیامبر اکرم(ص) در این رابطه می فرمایند اولین هدیه ای که هریک از شما به فرزندش می بخشدنام خوب است پس بهترین نام را برای فرزند خود انتخاب کنید .

 

رئیس اداره ثبت احوال پاوه گفت :متاسفانه امروزه برخی از پدران و مادران به جای اندیشیدن به بار ارزشی و تأثیر روانی در آینده ،به نادر بودن،تازه بودن و استثنایی بودن آن می اندیشند .

 

شمس افزود : خوشبختانه درشهرستان  پاوه از سال ۱۳۹۰ تا پایان سال ۱۳۹۷ نام مبارک محمد با فراوانی ۳۷۵ موردوهمچنین در 9 ماه امسال با فروانی ۳۵ مورد درصدر نام پسران بوده که خود جای بسیار خوشحالی وامیدوارکننده و نشان از فرهنگ اصل دینی مردم دارد .

دیدگاه شما