پربیننده ها

آخرین اخبار

23. آذر 1398 - 0:13   |   کد مطلب: 298062
ماموستا قادری ضمن انتقاد از تعداد بالای کاندیداهای انتخابات مجلس:
قانون انتخابات دارای اشکال است
امام جمعه پاوه ضمن انتقاد از تعداد زیاد افراد ثبت نامی، قانون را در این خصوص دارای اشکال دانستند و خاطرنشان کردند: چرا باید اجازه داده شود در کشور بیش از ۱۶ هزار نفر ثبت‌نام کنند!

به گزارش هزار ماسوله، امام جمعه پاوه در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به بحث انتخابات گفتند: در طول هفتۀ گذشته بیش از ۱۶ هزار نفر در کشور برای انتخابات مجلس ثبت‌نام کردند درحالی‌که ما ۲۹۰ نفر را برای نمایندگی مجلس نیاز داریم؛ در استان کرمانشاه هم بیش از ۴۰۰ نفر برای ۸ نفر و در اورامانات ۵۰ نفر برای ۱ نفر، ثبت‌نام کرده‌اند.

 

ایشان ضمن انتقاد از تعداد زیاد افراد ثبت نامی، قانون را در این خصوص دارای اشکال دانستند و خاطرنشان کردند: چرا باید اجازه داده شود در کشور بیش از ۱۶ هزار نفر ثبت‌نام کنند! این ایراد و اشکال قانون را می رساند؛ چراکه یا باید همه تأیید شوند و یا اکثریت رد صلاحیت شوند که در این حالت هم افراد زیادی معترض می شوند و لذا در هر دو حالت مشکل است.

 

ماموستا قادری افزودند: از تصمیم‌گیرندگان قضیۀ انتخابات خواهش می‌کنم در بحث بررسی صلاحیت‌ها خداوند را در نظر  گرفته و قانون را معیار قرار داده و هر چه قانون می‌گوید به آن عمل کنند قطعاً در این صورت به نفع همه ما تمام می‌شود.

 

ایشان افزودند: بدون تردید هرکسی را قانون رد کند، قانع می‌شود؛ اما آنان که به خاطر مسائل صنفی و گروهی و حزبی رد شوند سبب بروز مشکلاتی برای مملکت خواهند شد.

دیدگاه شما