آخرین اخبار

16. مهر 1398 - 21:05   |   کد مطلب: 297923
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: عملیات گازرسانی به ۴۰ روستای شهرستان جوانرود در قالب سه هزار خانوار با ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار تا پایان مهرماه جاری آغاز می‌شود.

به گزارش هزار ماسوله، سیروس شهبازی روز یکشنبه در نشست با جناب آقای یوسفی فرماندار محترم جوانرود و بازدید میدانی از پروژه های گازرسانی این شهرستان افزود : کار گازرسانی به روستاهای این شهرستان در قالب چهار پروژه تعریف شده که پیمانکاران این پروژه ها در مرحله تجهیز کارگاه هستند.

 

وی اظهار داشت: این پروژه ها شامل روستاهای سراب بس سیدعالی، سیاران نهراب، نهراب ده رش، بانی گمکان و چشمه بلور بانی عزیزی است که تعیین تکلیف شده و در مرحله اجرا است.

 

مدیرعامل شرکت گاز کرمانشاه خاطرنشان کرد: پیمانکار روستاهای کانی گوهر، کولسه، ماساندر، بیاشوش، سرود علیا و سفلی، کلی و ترکپان، آیشه دول، چشمه میران، گلی و گلباغی، دهسرخ، کوری و یاری، عزیزآباد و علی آباد کهنه نیز تعیین شده و در مرحله تجهیز کارگاه هستند و مابقی روستاها نیز بزودی پیمانکار آنها معرفی می شوند.

 

شهبازی یادآور شد: تاکنون به ۱۳ روستای شهرستان جوانرود در قالب ۴۰ درصد خانوارها و بیش از ۹۹ درصد خانوارهای شهری گازرسانی شده است.

 

فرماندار جوانرود نیز گفت: در جلسه ای که امروز با مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه داشتیم آخرین وضعیت گازرسانی به روستاهای این شهرستان بررسی شد و با توجه به اینکه در سال گذشته چند پروژه گازرسانی فسخ قرارداد شده بود این پروژه ها دوباره تجدید پیمان و تا پایان مهرماه عملیات گازرسانی آنها آغاز می شود.

 

رستگار یوسفی، با تاکید بر اینکه در پروژه دهسرخ بخش عمده حجم عملیات و شبکه داخل روستا انجام گرفته و در مرحله اتمام است، افزود: با توجه به وضعیت کوهستانی بودن، طبیعت سرد و خشن منطقه و محدودیت فصل کاری انتظار داریم در انجام کار تسریع و به پیمانکار ابلاغ شود. وی اظهار داشت: روستاهایی که کار اجرایی کمتر، در کمترین فاصله، در مناطق سردتر و در زمان کوتاهتر به سرانجام می رسند در اولویت کاری قرار می گیرند.

 

دیدگاه شما