آخرین اخبار

11. مهر 1398 - 9:48   |   کد مطلب: 297910
تجلیل از سالمندان در کمیته امداد پاوه و برگزاری اختتامیه ترم تابستان کانون فرهنگی دائم پاوه از عناوین خبری اداره کمیته امداد پاوه است.

به گزارش هزار ماسوله، لقمان انفرادی رئیس کمیته امداد پاوه گفت: مراسم تجلیل و تکریم از سالمندان در محل کانون دائم این اداره با حضور ۳۵ نفر از مددجویان سالمند و تعدادی از فرزندان و جوانان تحت حمایت  برگزار گردید.

 

وی افزود : در این مراسم مسئولان شبکه بهداشت پاوه و کمیته امداد حضور داشتند و مددجویان توسط پزشک شبکه  ویزیت و آزمایشات قند خون و کنترل فشار خون به عمل آمد .

 

در ادامه دکتر مختار ویسی در خصوص بحث سلامت و بهداشت روان و تغذیه سالم برای عزیزان نکاتی را یادآوری نمود.

 

درپایان ۳۵ بسته غذایی شامل برنج، روغن ، رب و ماکارونی به ارزش ۳۵ میلیون ریال تقدیم سالمندان عزیز گردید.

برگزاری اختتامیه ترم تابستان کانون فرهنگی دائم پاوه

 

انفرادی رئیس اداره پاوه گفت : همایش اختتامیه ترم تابستان کانون کمیته امداد امام خمینی( ره) با حضور مسئولان  ادارات و دستگاههای اداری ( بنیاد شهید ،نیروی انتظامی ، راهنمایی و رانندگی ، آموزش و پرورش ، کمیته امداد و بخشدار محترم مرکزی  )در محل کانون فرهنگی   برگزار شد.

 

 انفرادی افزود: در شش ماهه اول سال 98 در مجموع 582  نفر از اعضای تحت حمایت امداد در این مرکز آموزش دیده اند و به اردوهای زیارتی مشهد و اردوگاه شهرستان صحنه اعزام شدند.

 

 نصری بخشدارمرکزی پاوه در این مراسم گفت: فعالیت‌های فرهنگی امداد پاوه در راستای فعالیت‌های آموزش و پرورش، گامی موثر در پیشبرد اهداف آموزشی به دانش آموزان است.

 

درپایان جوایزی به منتخبین و فعالین کانون اهدا گردید.

دیدگاه شما